Ülkü Aybala Sunat - Son Dakika

Ülkü Aybala Sunat

01.11.2016 19:04
Ülkü Aybala Sunat, System.String[]

Ülkü Aybala Sunat, 1 Kasım'da Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sahne alacak.

Ülkü Aybala Sunat, 1 Kasım'da Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sahne alacak.

2010 yılından beri müzik çalışmalarına İstanbul'da devam eden Ülkü Aybala Sunat, Eylül Biçer ile ortak çalışması "Jeff Buckley Şarkıları", Nilüfer Verdi "Knidost", Ediz Hafızoğlu "Nazdrave", Social Inclusion Band ile çalışmalarının yanı sıra aranjör ve prodüktörlüğünü Eylül Biçer'in yaptığı kendi albümü "Artiz kahvesi"ni Kabak&Lin Records etiketi ile yayımladı.

Albümde, Edip Cansever şiiri "Anısındayım" dışında söz ve müzikler Eylül Biçer ve Ülkü Aybala Sunat'a ait.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin" eklenmesi gerekmektedir.

Ülkü Aybala Sunat

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Ülkü Aybala Sunat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşkını ilan etti: Çok mutluyuz Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Usta oyuncu Devrim Parscan son yolculuğuna uğurlandı Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı