Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı - Son Dakika

Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı

23.09.2020 15:15

Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı Osmangazi Belediyesi, Uludağ yolu üzerinde kafe olarak faaliyet gösteren kaçak prefabrik yapıyı yıktı.

Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı

BURSA - Osmangazi Belediyesi, Uludağ yolu üzerinde kafe olarak faaliyet gösteren kaçak prefabrik yapıyı yıktı.

İlçenin dört bir yanındaki kaçak yapıları tespit ederek yıkan Osmangazi Belediyesi, Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden olan Uludağ'ı kaçak yapılardan temizlemek adına hummalı bir çalışma yürütüyor. Uludağ yolu üzerinde Milli Emlak'a ait arazi üzerinde yer alan prefabrik yapının kafe olarak faaliyet gösterdiğini tespit eden Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, kaçak işletmenin yıkılması için çalışma başlattı. Sabah erken saatlerde bölgeye giden belediye ekipleri, ilk olarak ruhsatsız kafe içerisindeki eşyaları boşalttı. Belediye ekiplerinin, eşyaları dışarı çıkartmasının ardından prefabrik yapı iş makinesi ile yerinden sökülerek taşıma aracına yüklendi. Kaçak kafenin etrafına örülen duvarlar ise iş makinesi ile yıkıldı.

Yıkımların devam edeceğini ve kaçağa taviz verilmeyeceğini belirten belediye yetkilileri, vatandaşlardan ruhsatsız ve kaçak yapılaşmaya yönelmemeleri konusunda uyardı. Osmangazi'de kaçak yapılaşmaya kesinlikle tolerans gösterilmeyeceğini vurgulayan yetkililer, ayrım gözetmeksizin kanunların uygulanacağını söyledi.

Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı
Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı
Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı
Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Uludağ yolundaki kaçak kafeterya yıkıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalyaspor, Ersun Yanal'la 2.5 yıllık anlaşmaya vardı Beşiktaş, Trabzonspor'la anlaşan Abdullah Avcı'ya 11.5 milyon TL az tazminat ödeyecke 2. el araç fiyatları uçunca 15 bin liraya 1988 model aracını yeniledi Otobüste kadınlara bakarak kendisini tatmin eden vatandaştan iğrenç savunma: İki taraflı zannettim Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden ve devir teslim törenine katılmayan Albayrak'ın Trabzon'da olduğu iddia edildi Beşiktaş, Vedat Muriqi'in menajeriyle görüştü: Lazio ile sorun yaşarsa ona talibiz Didem Soydan, kendisine hakaret eden takipçisinden şikayetçi oldu Kan donduran görüntü! Milyonlarca vizonu itlaf edip toplu mezarlara gömdüler