Son Dakika Haberleri: "Uluslararası Alaçatı Festivali 2012" MFÖ İle Sona Eriyor!

"Uluslararası Alaçatı Festivali 2012" MFÖ İle Sona Eriyor!

7 yıl önce

"Uluslararası Alaçatı Festivali 2012"; her yaşta insanın sevdiği ve sesine aşina olduğu MFÖ grubu ve efsane dj'lerin performanslarıyla sona eriyor.

Sahne performanslarına doyum olmayan grup, 23 Haziran 2012, Cumartesi akşamı saat 22:00'de Bu Bi Olay Yeri Alaçatı Beach Resort'ta!

Türkiye'nin en köklü grubu MFÖ, "Uluslararası Alaçatı Festivali 2012" etkinlikleri kapsamında sevenleriyle buluşuyor. Sanat yaşamları boyunca söz yazarlığını ve bestelerini tümüyle kendilerinin yaptıkları albümler çıkaran grubun eskimeyen parçalarını seslendireceği konserde Alaçatı severleri unutulmaz bir gece bekliyor. Konserden sonra dj'ler de sabahın ilk ışıklarına kadar sahne alarak performanslarını sergileyecek.

Kültür Bakanlığı, Alaçatı Belediyesi, Alaçatı Turizm Derneği ve Deli İşi Organizasyonu'nun katkılarıyla gerçekleşen "Uluslararası Alaçatı Festivali 2012"; birbirinden renkli ve farklı etkinliklerle tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Otel ve Restoranlara Fuhuş Baskını: 15 Kadın Gözaltına Alındı Muharrem İnce, Sosyal Medyadan "Neredesiniz" Diye Sordu, Takipçileri "Şizofren Olduk" Yanıtını Verdi

Melih Gökçek, Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Diye Başka Birini Hedef Gösterince Olay Oldu