Uluslararası Destek Çağrısı - Son Dakika

Uluslararası Destek Çağrısı

17.02.2012 15:08
Uluslararası Destek Çağrısı, System.String[]

Nicolas Sarkozy ve İngiltere Başbakanı David Cameron, Suriye muhalefeti için daha fazla uluslararası destek istedi.

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve İngiltere Başbakanı David Cameron, Suriye muhalefeti için daha fazla uluslararası destek istedi.

Sarkozy ve Cameron bugün Paris'te bir araya geldi. Toplantı sonunda iki lider, Suriye'deki baskı rejimine son verilmesi için bu ülkedeki muhalefete daha fazla uluslararası destek verilmesi çağrısında bulundu.

Ortak basın toplantısında konuşan Sarkozy, "Suriye muhalefetinin daha iyi organize olması halinde kendilerine daha fazla yardımda bulunabileceklerini" ifade etti. Cameron ise, "Suriye muhalefetine nasıl yardımda bulunulacağı konusunda Paris ve Londra'nın işbirliği içinde çalıştıklarını" söyledi. İngiltere Başbakanı, ülkesinin, Suriye'ye 20 bin kişi için gıda yardımı göndereceğini açıkladı.

Uluslararası Destek Çağrısı

- Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Uluslararası Destek Çağrısı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı