Uluslararası Döner Federasyonundan Meclis'te döner ikramı - Son Dakika

Uluslararası Döner Federasyonundan Meclis'te döner ikramı

01.10.2020 19:47
Uluslararası Döner Federasyonundan Meclis'te döner ikramı, System.String[]

Uluslararası Döner Federasyonu, yeni yasama yılının açılışı nedeniyle TBMM Bahçe Restoran'da milletvekillerine ve Meclis çalışanlarına döner ikram etti.

Uluslararası Döner Federasyonu, yeni yasama yılının açılışı nedeniyle TBMM Bahçe Restoran'da milletvekillerine ve Meclis çalışanlarına döner ikram etti.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bahçe restoranda Uluslararası Döner Federasyonu Başkanı Mehmet Mercan ve federasyon yöneticileriyle bir araya geldi. Şentop, kendisine hediye edilen bir kılıçla döner keserek misafirlere ikramda bulundu.

Şentop'a, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da eşlik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Uluslararası Döner Federasyonundan Meclis'te döner ikramı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez İngiliz taraftarlar, cinsel ilişki sırasında David Beckham'ı düşünüyor Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı