Uluslararası İlişkiler Kampı" Nevşehir'de Yapıldı - Son Dakika

Uluslararası İlişkiler Kampı" Nevşehir'de Yapıldı

28.01.2017 12:06
Uluslararası İlişkiler Kampı

Nevşehir Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından düzenlenen "Uluslararası İlişkiler" konulu KYK tematik kış kampına konuşmacı olarak gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak katıldı.

Nevşehir Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından düzenlenen "Uluslararası İlişkiler" konulu KYK tematik kış kampına konuşmacı olarak gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu eğitim faaliyetleri yarıyıl tatilinde devam ediyor.

KYK, bu yıl 81 ilden bin 500 KYK'lı genci, 11 ilde KYK Tematik Kış Kamplarında buluşturuyor.

Kamplarda üniversiteli gençlere yönelik verilen akademik seminerlerin yanı sıra ilin tarihi ve kültürel mekanlarına yönelik gezi ve çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Bu kapsamda, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Konferans Salonunda organize edilen seminer programında Dilipak, öğrencilere dünya tarihi ve ulus kültürleri hakkında konuşma yaptı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, program sonunda Dilipak'a teşekkürlerini iletti.

Bu tür kampların, gençlerin konuya hakim kişilerle sohbet imkanı sağladığını belirten Aktaş, ülkemizin tarihi ve kültürel mekanlarının gezilerek, yerinde gözlemlenmesinin de bilgi ve deneyimlerine katkı sağlayacağını vurguladı.

Aktaş, daha sonra Dilipak ve diğer konuşmacılara yöreye ait el sanatlarından çini tabak hediye etti.

Uluslararası İlişkiler Kampı Nevşehir'de Yapıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Uluslararası İlişkiler Kampı' Nevşehir'de Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı