Uluslararası Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreş Turnuvası Başladı - Son Dakika

Uluslararası Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreş Turnuvası Başladı

07.09.2015 12:34
Uluslararası Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreş Turnuvası Başladı, System.String[]

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından "Cihan Pehlivanı" Kurtdereli Mehmet Pehlivan adına ilki düzenlenen Uluslararası Kurtdereli Mehmet Pehlivan Serbest Güreş Turnuvası, başladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından "Cihan Pehlivanı" Kurtdereli Mehmet Pehlivan adına ilki düzenlenen Uluslararası Kurtdereli Mehmet Pehlivan Serbest Güreş Turnuvası, başladı.

Kurtdereli Spor Salonun'da gerçekleştirilen ve iki gün sürecek turnuvada, 12 ülkeden 12-14 yaş grubunda 185 sporcu mücadele ediyor.

Müsabakaların başhakemi Yusuf Atılgan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, organizasyonun dünyada uluslararası düzeyde minikler kategorisinde yapılan ilk turnuva olduğunu söyledi.

Türkiye'nin güreş alanında dünyada önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Atılgan, şunları kaydetti:

"Turnuvaya 12 ülkeden 185 sporcu ile 18 hakem müsabakalara katıldı. Bu sporcuların 15'i Türk. Bugün sabah müsabakalarında ön elemeler yapıldı, öğleden sonraki müsabakalarda ise çeyrek finaller ile yarı finaller yapılacak. Turnuva yarın final ve klasman maçlarıyla tamamlanacak. Günün sonunda derece alan sporcularımıza ödülleri verilecek."

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Uluslararası Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreş Turnuvası Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü