Son Dakika Haberleri: Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali Başladı

Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali Başladı

8 gün önce

Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali başladıMUĞLA - Bu yıl 10.'su düzenlenecek olan Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali 9 farklı ülkeden 800 dansçının katılımıyla başladı.

Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali başladı

MUĞLA - Bu yıl 10.'su düzenlenecek olan Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali 9 farklı ülkeden 800 dansçının katılımıyla başladı. Festivalin bu yılki sloganı 'Barışa Dans' olarak belirlendi.
Bu yıl 10.'su düzenlenecek olan Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali 9 farklı ülkeden 800 dansçının katılımıyla başladı. Festivalin bu yılki sloganı 'Barışa Dans' olarak belirlendi. Gösteriler gündüz ve akşam olmak üzere günde iki kez kent merkezinde bulunan 19 Mayıs Gençlik Meydanı'nda gerçekleştiriliyor. Festival Koordinatörü Selçuk Yıldız," Geniş bir katılımla festivalimizi gerçekleştiriyoruz. Festivalimizin sloganı, 'Barışa Dans'. 9 farklı ülkeden 800 dansçı festivale katılıyor. Bulgaristan, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Kosova, Azerbaycan, Arnavutluk gibi ülkelerden, ayrıca Bursa ve Hatay'dan da katılımlar mevcut." dedi. Festival 19 Mayıs günü sona erecek.
Uluslararası Marmaris Halk Dansları Festivali Başladı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 07:55 Kaynak: İHABeykoz'da araçlar su birikintisinde mahsur kaldı Dünyanın En Zor Mesleklerinden Olan Su Altı Kaynakçılarının Aylık Kazancı 10 Bin Lira İki Anket Şirketi İstanbul'daki Son Durumu Açıkladı Tartıştığı Genci Sokak Ortasında Kalbinden Bıçaklayan Cani: Kader mi Ecel mi Diyelim?