Uluslararası mevduat sigortacıları İstanbul’da buluştu - Son Dakika

Uluslararası mevduat sigortacıları İstanbul’da buluştu

10.10.2019 15:56
Uluslararası mevduat sigortacıları İstanbul’da buluştu, System.String[]

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, bu yıl 85 ülkeden 300'e yakın katılımcıyı İstanbul'da ağırladıklarını belirterek, "Hem TMSF'nin yurt dışındaki etkinliğini artırmak hem de ülkemizin potansiyelini meslektaşlarımıza göstermek adına önemli bir organizasyon olduğunu düşünüyorum.

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, bu yıl 85 ülkeden 300'e yakın katılımcıyı İstanbul'da ağırladıklarını belirterek, "Hem TMSF'nin yurt dışındaki etkinliğini artırmak hem de ülkemizin potansiyelini meslektaşlarımıza göstermek adına önemli bir organizasyon olduğunu düşünüyorum." dedi.

Uluslararası mevduat sigortacıları İstanbul’da buluştu

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi Uluslararası mevduat sigortacıları İstanbul’da buluştu - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Ünlü oyuncularla fotoğraf çektiren muhtarın testi pozitif çıktı Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu 20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Okulların çevresinde endişelendiren veli yoğunluğu! Koronavirüs kuralları hiçe sayılıyor Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar