Uluslararası Öğrenci Buluşması - Son Dakika

Uluslararası Öğrenci Buluşması

18.02.2012 14:33
Uluslararası Öğrenci Buluşması, System.String[]

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrencilerimize verilen burs miktarlarını arttırıyoruz." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, bütün öğrencilerin aldıkları burs miktarlarını belli oranlarda arttıracaklarını belirterek, "Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrencilerimize verilen burs miktarlarını arttırıyoruz. Oranlar, ilgili makamların görüş ve onaylarına sunuldu." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ankara Ticaret Odası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen 'Uluslararası Öğrenci Buluşması'na katıldı. Bozdağ, burada öğrenci burslarıyla ilgili yeni bir uygulama başlattıklarını belirterek, bursların 'Türkiye Bursları' adı altında birleştirildiğini ifade etti. Bütün öğrencilerin aldıkları burs miktarlarını belli oranlarda arttıracaklarını belirten söyleyen Bozdağ, "Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrencilerimize verilen burs miktarlarını arttırıyoruz. Artış oranları, ilgili makamların şu anda görüş ve onaylarına sunuldu. Bu aşamalar bittikten sonra da açıklayacağız. Miktarlar, bugünkü aldığınız miktarların üzerinde olacak. Memnun olacağınız rakamlar olduğunu düşünüyorum." dedi.

- ANKARA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Uluslararası Öğrenci Buluşması - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti