Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı - Son Dakika

Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı

30.10.2020 16:39
Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı, System.String[]

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ümit Davala, sosyal medyadan eşi Başak Davala'nın korona virüs testinin pozitif çıktığını, kendisinin de bir süre izolasyonda kalacağını belirterek, "Bir süre takıma ve hocalarıma evden destek vermeye devam edeceğim" dedi.

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ümit Davala, eşi Başak Davala'nın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Davala, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Eşimin Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla izolasyon sürecim başladı. Bir süre takıma ve hocalarıma evden destek vermeye devam edeceğim. Sağlıkla kalın, maske ve mesafe kuralarına uymayı lütfen unutmayın" ifadelerini kullandı.

Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Ozan Kabak'ın transferinin gerçekleşmesi halinde G.Saray, satıştan yetiştirme payı alacak Mucize kurtuluş! Bir yaralı enkaz altından sevinç çığlıkları ve alkışlar eşliğinde çıkarıldı Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 8 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak İzmir'de meydana gelen deprem sonrası dünyadan Türkiye'ye destek mesajları yağdı Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde 6 kişi hayatını kaybetti, 202 kişi yaralandı İzmir'de deprem sırasında gelgit oluştu, tekneler sürüklendi