Ümit Kantarcılar Tiyatro Sahnelerine Dönüyor - Son Dakika

Ümit Kantarcılar Tiyatro Sahnelerine Dönüyor

24.09.2018 16:53
Ümit Kantarcılar Tiyatro Sahnelerine Dönüyor

En son 'Kanatsız Kuşlar' dizisinde 'Onur' karakterini canlandıran Ümit Kantarcılar, dizi setlerinin yoğunluğu sebebiyle ara verdiği tiyatro sahnelerine dönmeye hazırlanıyor.

Kantarcılar, Jest Tiyatro'nun yeni sezon yapımlarından kahkaha dolu, eğlenceli dolantısı SUİT ile yeni sezonda sevenleriyle buluşacak. Yakışıklı oyuncu, 'Bill' karakteri ile izleyenleri kahkahaya boğacak.

Robin Hawdon'un yazdığı oyunu, Eyüp Emre Uçaray yönetiyor. Kahkahanın eksik olmayacağı oyunun kadrosunda Ümit Kantarcılar'ın yanı sıra; Melis Kaygılaroğlu, Begüm Öner, Ceyhun Fersoy ve Ebru Şahin yer alıyor.

SUİT, 19 Ekim'de Tiyatro Aklakara'da prömiyer yaparak, Türkiye turnesine çıkacak.

YORUMLAR
500
Yozgat gündem haberi... Mümin Sarıkaya'dan muhteşem konser Yozgat gündem haberi... Mümin Sarıkaya'dan muhteşem konser Kadıköy'de 'Mahallemde Çocuk Tiyatrosu' başladı Kadıköy'de 'Mahallemde Çocuk Tiyatrosu' başladı Ulaş Tuna Astepe O İsimle Birlikte... Ulaş Tuna Astepe O İsimle Birlikte...
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ümit Kantarcılar Tiyatro Sahnelerine Dönüyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement