Ümit Sayın İle ''MİSS'' Gibi 90'lar - Son Dakika

Ümit Sayın İle ''MİSS'' Gibi 90'lar

01.12.2018 13:20
Ümit Sayın İle ''MİSS'' Gibi 90'lar

90'lı yılların sevilen sanatçılarından Ümit Sayın, önceki gece Maslak 1453 Pm Restaruant'da sahne aldı.

Geçmişten bugüne sevilen şarkılarından oluşan repertuvarı ile müzikseverleri kendisine hayran bırakan Ümit Sayın, dinleyiciler arasında yer alan Mıss Turkey güzellerine seslenerek ''Sanırım Türkiye' nin en güzel kızları şuan burada beni dinliyor, kendimi şuan çok şanslı hissediyorum. Bu gece bütün şarkılarım sizler için seslendireceğim. Açıkçası böylesine ''Miss'' gibi bir gece olacağı hiç aklıma gelmezdi. Hoş geldiniz... ''sözleriyle sahnesine devam etti.

Duygusal parçalarıyla hüzünlü bir hava estirdiği Pm sahnesinde doksanlı yıllardan seçtiği hareketli parçalarla seyircileri coşturmayı da başaran ünlü sanatçı, muhteşem performansı ile takdir topladı.

Yaklaşık 2 saat süren sahnesinde performansı hiç düşmeyen Ümit Sayın, ''Ben en çok Sezen Aksu şarkılarını seslendirince kendimi rahat ve huzurda hissediyorum' 'diyerek de minik serçeye olan hayranlığını da gizlemedi. Öte yandan ünlü sanatçıyı dinlemeye gelen arasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman' ın eski sevgilisi Ula Alex ve ünlü oyuncu Furkan Andıç'ın kardeşleri Burak-Baran Andıç,Selin Borokay'da yer aldı.

YORUMLAR
500
Ergin Ataman: This team made the history of European basketball Ergin Ataman: This team made the history of European basketball General Directorate of Public Health: No case of monkeypox in Turkey General Directorate of Public Health: No case of monkeypox in Turkey Yatırımcı rehberi (4) Yatırımcı rehberi (4)
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ümit Sayın İle ''MİSS'' Gibi 90'lar - Son Dakika


Advertisement