Umman ve İngiltere Dışişleri Bakanları ikili ilişkileri görüştü - Son Dakika

Umman ve İngiltere Dışişleri Bakanları ikili ilişkileri görüştü

08.09.2020 14:19
Umman ve İngiltere Dışişleri Bakanları ikili ilişkileri görüştü, System.String[]

Umman Dışişleri Bakanı Bedr bin Hamed bin Hammud el-Busaidi, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile iki ülke arasındaki ilişkileri ve bunları geliştirmenin yollarını görüştü.

Umman Dışişleri Bakanı Bedr bin Hamed bin Hammud el-Busaidi, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile iki ülke arasındaki ilişkileri ve bunları geliştirmenin yollarını görüştü.

Umman haber ajansı ONA'ya göre, başkent Muskat'ta gerçekleşen görüşmede, iki ülke arasındaki siyasi ve ekonomik ilişkiler değerlendirildi.

Görüşmede, kapsamlı dayanışma, ikili iş birliği ve ortak savunma anlaşması bağlamında ikili ilişkiler ve bunları geliştirmenin yolları ele alındı.

21 Şubat 2019'da iki ülke hükümetlerinin bölgesel ve uluslararası düzeyde güvenlik ve barışa katkıda bulunacak şekilde ilişkilerin geliştirilmesine yönelik çabalarının bir parçası olarak, Umman ile İngiltere'nin ortak savunma anlaşması yapması yönünde karar alınmıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Umman ve İngiltere Dışişleri Bakanları ikili ilişkileri görüştü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Akıl almaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akıl almaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim "Benim oğlum Hira'dan daha zeki" diyen Cem Yılmaz'a Demet Akalın'dan yanıt: Ondan daha merhametli olduğum kesin