Son Dakika Haberleri: Ümraniye Belediyesi Personeline Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi

Ümraniye Belediyesi Personeline Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi

9 ay önce

TSE Akrediteli bir kuruluş tarafından “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası” alan Ümraniye Belediyesi, Bilgi İşlem Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü ile birlikte personeline bilgi güvenliği farkındalık eğitimi verdi.

Ümraniye Belediyesi Personeline Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi, System.String[]
TSE Akrediteli bir kuruluş tarafından "ISO 27001: 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası" alan Ümraniye Belediyesi, Bilgi İşlem Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü ile birlikte personeline bilgi güvenliği farkındalık eğitimi verdi.

Ümraniye Belediyesi, "ISO 27001: 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası"nı, almasının ardından personeline, İSO27001 Baş Denetçisi Cihat Seçkin katılımıyla bilgi güvenliği farkındalık semineri düzenledi.Bu kapsamda düzenlenen seminerle siber saldırılara karşı etkin bir koruma sağlamak, gerçek senaryoların teorik ve pratik olarak katılımcılara gösterilmesi, güncel saldırı yöntemleri ve bunlara karşı alınabilecek önlemler doğrultusunda seminer verildi. - İSTANBULKadın İzleyicinin İtirafı, Program Sunucularının Ağzını Açıkta Bıraktı Danla Bilic'ten İlginç Açıklama: Kaşarlık Yaptım

Eşini Ellerini ve Ayaklarını Bağlayarak Döven Cani Koca Tutuklandı