Umre Kafilesi Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandı - Son Dakika

Umre Kafilesi Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandı

18.02.2012 16:39
Umre Kafilesi Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandı, System.String[]

Kütahya Simav'da umre yolculuğuna çıkan ilk kafile dualarla uğurlandı.

Kütahya Simav'da umre yolculuğuna çıkan ilk kafile dualarla uğurlandı.

Üzüm Pazarı Camii İmam Hatibi Mehmet Güler'in verdiği 3 günlük seminere katılan 28'i toplam 46 kişiden oluşan grup için bu sabah saat 07.00'de Belediye Meydanı'nda vatandaşlarında katılımı ile tören düzenlendi.

Törende, Kur'an-ı Kerim'den ayetlerin okunmasının ardından yapılan duaya iştirak eden umre yolcuları yakınlarıyla vedalaştıktan sonra otobüse binerek 21 gün kalacakları kutsal topraklara yolcu edildi.

Kafile başkanı Üzüm Pazarı Camii İmam Hatibi Mehmet Güler, "Allah nasip ederse 21 gün sonra Simav'da olacağız. Herkes hakkını helal etsin. İşin içinde gidip de dönmemekte var" dedi.

Vedalaşma esnasında umre yolcuları ile yakınları birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü. - KÜTAHYA

Umre Kafilesi Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Umre Kafilesi Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi