"Üni Film Fest" Yarın Başlıyor - Son Dakika

"Üni Film Fest" Yarın Başlıyor

12.02.2012 13:44

Türkiye'nin ilk üniversitelerarası film festivali olan "Üni Film Fest", yarın Sakarya Üniversitesi'nde (SAÜ) başlayacak.

Türkiye'nin ilk üniversitelerarası film festivali olan "Üni Film Fest", yarın Sakarya Üniversitesi'nde (SAÜ) başlayacak.

SAÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, bir hafta boyunca devam edecek olan etkinliklerde öğrencilere yönelik film gösterimleri ve sinema üzerine atölye çalışmaları yapılacak.

Festivalin ilk gününde "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm" ve "Jane Eyre" filmleri gösterime sunulacak. Film gösterimlerinin ücretsiz olacağı festivalde oyuncu ya da yönetmenlerle söyleşiler de düzenlenecek.

- SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Üni Film Fest' Yarın Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

2 hafta önce kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu yeniden hastaneye kaldırıldı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Son dakika: Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! 2021'de vergi ve cezalar bu oranda artacak Koronayı yenen midyeciyi markette darbeden saldırgan: Bize hastalık getiriyorsun, seni öldürürüm elimde kalırsın Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Hatay'da deprem ve tsunami uyarısı: Deniz kumundan yapılan binalar büyük tehlike taşıyor 500 yıllık caminin duvarından Roma dönemine ait taşlar çıktı Üç yıl içerisinde hem eşini hem de kızını kaybeden babanın paylaşımı yürek dağladı