UNIFO GEDOSK'ta Rasyon Paketleri Tanıttı - Son Dakika

UNIFO GEDOSK'ta Rasyon Paketleri Tanıttı

19.01.2012 08:26
UNIFO GEDOSK'ta Rasyon Paketleri Tanıttı, System.String[]

Dağlarda zirve faaliyetlerine hızlı bir şekilde devam eden GEDOSK'ta hazır gıda firması UNIFO tarafından hazırlanan Rasyon Paketlerin tanıtımı yapıldı.

Yemek servisi olanaklarının olmadığı zor etkinliklerde bireylerin yemek ihtiyacını karşılamak için her zaman Rasyon paketleri kullanılabilecekleri Gedosk üyelerine, firma yetkilileri tarafından anlatıldı.

Bunların, bir dağcının günlük kalori ihtiyacına göre besleyici olacak şekilde hazırlandığı ve dağcılık beslenme ihtiyaçlarının karşıladığı ifade edildi. Alevsiz bir rasyon ısıtıcının dağcının yemeklerini karlı, soğuk bir oratamda 5 dakikada hazır hale getirdiği dile getirildi.

Gebze Doğa Sporları Kulübü başkanı Hasan Boyacı böyle bir yeniliği bundan sonraki etkinliklerinde tercih edebileceklerini söyledi.kulüp yönetim kurulu üyesi Rıdvan Şükür, bu tür yenilikleri kulüp olarak takip ettiklerini ve dağcıların bu tür yemekler ile dağda zaman kazanacaklarını dile getirdi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel UNIFO GEDOSK'ta Rasyon Paketleri Tanıttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı