Üniversite Harçlarını Kaldırmak İçin Türk Kökenli Seçmene İmza Çağrısı - Son Dakika

Üniversite Harçlarını Kaldırmak İçin Türk Kökenli Seçmene İmza Çağrısı

26.11.2012 16:10
Üniversite Harçlarını Kaldırmak İçin Türk Kökenli Seçmene İmza Çağrısı, System.String[]

Almanya'nın Bavyera Eyaleti Meclisi'nin 3.büyük grubu Hür Seçmenler Partisi (FW) Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Prof.Dr.Michael Piazolo, yüksek öğrenim harçlarının kaldırılması için Türk kökenli seçmenleri imza atmaya çağırdı.

Almanya'nın Bavyera Eyaleti Meclisi'nin 3. büyük grubu Hür Seçmenler Partisi (FW) Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Prof. Dr. Michael Piazolo, yüksek öğrenim harçlarının kaldırılması için Türk kökenli seçmenleri imza atmaya çağırdı.

Michael Piazolo, Bavyera'da üniversite öğrencilerinden her dönem talep edilen 500 euro değerindeki harcın kaldırılmasının herkesin yararına olduğunu ifade etti. Muhafazakar CSU ve liberal FDP hükümetinin harçları kaldırmayacağını savunan halk oylaması organizatörü siyasi, herkesin ilk yüksek öğrenimini ve mastırını ücretsiz yapmasını istediklerini kaydetti.

Hür Seçmenler Partili siyasi, 17 – 30 Ocak 2013 tarihleri arasında Alman vatandaşı olan herkesin imza için açılacak noktalara gidip imza atmalarını istedi

Bavyera Eyalet Meclisi'nde kurulan NSU Komisyonu'nda da görev alan Piazolo, şu ana kadar cinayetler öncesi dönemi araştırdıklarını belirtip, aşırı sağcı tehlikenin farkına yeterince varılmadığını tespit ettiğini anlattı.

Üniversite Harçlarını Kaldırmak İçin Türk Kökenli Seçmene İmza Çağrısı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Üniversite Harçlarını Kaldırmak İçin Türk Kökenli Seçmene İmza Çağrısı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 483 liradan işlem görüyor "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilinin 'Uygunsuz fotoğraf' şantajı 18 yaşındaki genç kızın hayatını kararttı El frenini çekmeyi unuttuğu aracı camdan içeri atlayarak durdurdu Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak