Üniversite Öğrencileri Kadının Toplumdaki Yerine Dikkat Çekti - Son Dakika

Üniversite Öğrencileri Kadının Toplumdaki Yerine Dikkat Çekti

25.05.2017 14:42
Üniversite Öğrencileri Kadının Toplumdaki Yerine Dikkat Çekti, System.String[]

Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf öğrencileri ’Yaşamın İçinde Kadın’ adıyla yürüttükleri Halkla ilişkiler kampanyası ile Erzurum halkında kadının toplumdaki yerine dikkat çekti.

Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf öğrencileri 'Yaşamın İçinde Kadın' adıyla yürüttükleri Halkla ilişkiler kampanyası ile Erzurum halkında kadının toplumdaki yerine dikkat çekti.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Esmek, Kadem ve KUDAKA kuruluşlarla işbirliğine giren Öznur Yazar, Ayşenur Bakan, Özge Sağlam, Kübra Yılmaz röportajlar, el broşürleri ve afişler gibi etkinliklerle "kadın istihdamı" ile ilgili farkındalık oluşturmaya çalıştı. Etkinliklerle farkındalık oluşturmaya çalışan ekip, kadınların istihdam alanında ne kadar etkin ve ilgili olduğu hakkında araştırma yaptı. "Yaşamın içinde kadın" proje ekibi farklı alanlardan paydaşlar edinerek daha geniş bir alanda yankı uyandırmaya çalıştı.

Ekip, başta Kültür ve Daire Başkanı Mustafa Keleş olmak üzere daha sona istihdama ön ayak olan kadın öğreticilerle Elif Kırkkeseli, Aynur Can, Ülkü Mine Önek, Erzurum Havuzbaşı Kent Meydanında Esmek'in oluşturmuş olduğu sergi de röportaj yaptılar ve istihdama yönelik broşür dağıttılar. - ERZURUM

Üniversite Öğrencileri Kadının Toplumdaki Yerine Dikkat Çekti

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Üniversite Öğrencileri Kadının Toplumdaki Yerine Dikkat Çekti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Valencia'yı iterek yere düşüren Mahmut Tekdemir'e direkt kırmızı çıktı Valencia'yı iterek yere düşüren Mahmut Tekdemir'e direkt kırmızı çıktı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Nüfusunun yarısından fazlasına ikinci doz aşı uygulayan İsrail'de açık alanlarda maske takma zorunluluğu kaldırıldı Nüfusunun yarısından fazlasına ikinci doz aşı uygulayan İsrail'de açık alanlarda maske takma zorunluluğu kaldırıldı