Son Dakika Haberleri: Üniversite Öğrencisini Apartmanda Taciz Eden Sapık Tutuklandı

Üniversite Öğrencisini Apartmanda Taciz Eden Sapık Tutuklandı

8 ay önce

Zeytinburnu'nda takip ettiği üniversite öğrencisine apartmanda saldırıp taciz eden yabancı uyruklu sapık "hürriyeti tehdit ve cinsel saldırı" suçundan tutuklandı.

Zeytinburnu'nda takip ettiği üniversite öğrencisini apartman girişinde taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

NÖBETÇİ SULH CEZA HAKİMLİĞİNE SEVK EDİLDİ

Takip ettiği 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.B.Ö'ye Zeytinburnu'ndaki bir apartmanda tacizde bulunarak saldırdığı belirtilen yabancı uyruklu H.A.S'nin (21) emniyetteki işlemleri tamamlandı. Bakırköy Adliyesi'ne getirilen şüpheli, savcılık sorgusunun ardından tutuklanması istemiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

"ÇOK BAĞIRDIĞI İÇİN AĞZINI KAPATTIM"

Mahkemedeki ifadesinde, alkollü olduğunu, binaya kızdan önce mi sonra mı girdiğini hatırlamadığını iddia eden zanlı, E.B.Ö'ye sarkıntılık etmediğini, kızın saçını çekmediğini, boğazını sıkmadığını, sadece çok bağırdığı için eliyle ağzını kapattığını ileri sürdü. Savunmasının alınmasının ardından H.S.A, "cinsel saldırı ve hürriyeti tehdit" suçundan tutuklandı.


YORUMLAR


Teslim Olan Kadın Terörist Kandil'de Yaşadığı Dehşeti Anlattı: 17 Kez Tecavüze Uğradım Başkan Erdoğan'ın Talimatıyla 13 İlde Vatandaşlara Aşure İkram Edildi

Ünlü Oyuncu Salih Kalyon'un Eşi İnci Kalyon, Hayatını Kaybetti