Son Dakika Haberleri: Üniversite Öğrencisini Apartmanda Taciz Eden Sapık Tutuklandı

Üniversite Öğrencisini Apartmanda Taciz Eden Sapık Tutuklandı

1 ay önce

Zeytinburnu'nda takip ettiği üniversite öğrencisine apartmanda saldırıp taciz eden yabancı uyruklu sapık "hürriyeti tehdit ve cinsel saldırı" suçundan tutuklandı.

 Zeytinburnu'nda takip ettiği üniversite öğrencisini apartman girişinde taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

NÖBETÇİ SULH CEZA HAKİMLİĞİNE SEVK EDİLDİ

Takip ettiği 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.B.Ö'ye Zeytinburnu'ndaki bir apartmanda tacizde bulunarak saldırdığı belirtilen yabancı uyruklu H.A.S'nin (21) emniyetteki işlemleri tamamlandı. Bakırköy Adliyesi'ne getirilen şüpheli, savcılık sorgusunun ardından tutuklanması istemiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

"ÇOK BAĞIRDIĞI İÇİN AĞZINI KAPATTIM"

Mahkemedeki ifadesinde, alkollü olduğunu, binaya kızdan önce mi sonra mı girdiğini hatırlamadığını iddia eden zanlı, E.B.Ö'ye sarkıntılık etmediğini, kızın saçını çekmediğini, boğazını sıkmadığını, sadece çok bağırdığı için eliyle ağzını kapattığını ileri sürdü. Savunmasının alınmasının ardından H.S.A, "cinsel saldırı ve hürriyeti tehdit" suçundan tutuklandı.


YORUMLAR


Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül'den Yeni Bombalar: İçeride Her Türlü İşkence Yapılıyor Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Erdoğan-Trump Görüşmesine Beyaz Saray'dan İlk Yorum: İş Birliği Güçlenecek