Son Dakika Haberleri: Üniversitelerde Güvenlik Tedbirleri Toplantısı

Üniversitelerde Güvenlik Tedbirleri Toplantısı

2 ay önce

Malatya Valisi Ali Kaban başkanlığında Üniversitelerde Güvenlik Tedbirleri Toplantısı yapıldı.

Üniversitelerde Güvenlik Tedbirleri Toplantısı, System.String[]
Malatya Valisi Ali Kaban başkanlığında Üniversitelerde Güvenlik Tedbirleri Toplantısı yapıldı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Kaban başkanlığında Valilikte yapılan toplantıda üniversitelerde 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi öncesi alınacak güvenlik tedbirleri konuşuldu.

Toplantıda, üniversitelerle üniversitelere bağlı yükseköğretim kurumlarında, yurtlarda ve üniversite çevresinde huzurlu eğitim ortamının devam ettirilmesi konuları ele alındı.

Ayrıca, alınan tedbirlerin ilgili kurumlarla üniversite yönetimlerinin eşgüdüm içerisinde hareket edilmesi de görüşüldü.

Üniversiteler ve yurtlarda meydana gelmesi muhtemel olayları önlemek ve üniversite içinde öğrencilerin huzur ve güvenliğini sağlamak için alınması gereken tedbirleri görüşmek amacıyla yapılan toplantıya, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Necmi İnce, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ile ilgili kurumların müdürleri katıldı.Esnaf, Yeğeninin Olayı İle İlgili Polise ''Nasıl Oldu'' Diye Sorunca Tekme Tokat Dayak Yedi Yeşilçam'ın Şekerparesi Yaprak Özdemiroğlu Yıllar Sonra Sevgilisiyle Görüntülendi

Son Dakika! Suudi Arabistan'dan Kaşıkçı Açıklaması: Cinayet Öncesi Konsoloslukta Kavga Çıkmış