Üniversiteli gencin 10. Kattan düşme olayında firari zanlı 3 yıl sonra yakalandı - Son Dakika

Üniversiteli gencin 10. Kattan düşme olayında firari zanlı 3 yıl sonra yakalandı

13.11.2019 16:00
Üniversiteli gencin 10. Kattan düşme olayında firari zanlı 3 yıl sonra yakalandı, System.String[]

İstanbul Başakşehir'de 22 Mart 2016'da 20 yaşındaki Gülay Bursalı'nın 10. kattan aşağı düşerek hayatını kaybetmesi soruşturmada 3 yıl sonra yakalanan Mehmet V., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İstanbul Başakşehir'de 22 Mart 2016'da 20 yaşındaki Gülay Bursalı'nın 10. kattan aşağı düşerek hayatını kaybetmesi soruşturmada 3 yıl sonra yakalanan Mehmet V., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Başakşehir'de üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Gülay Bursalı'nın, 2016 yılı Mart ayında 10. kattan aşağı düşerek hayatını kaybetmesine ilişkin Gülay Bursalı'nın erkek arkadaşı Engin Ö.'yü gözaltına almıştı. Engin Ö. ifadesinin ardından serbest bırakılırken, genç kıza tecavüz etmeye kalkarak intiharına neden oldukları iddia edilen günlük ev kiralayan C.İ. ile yanındaki kimliği tespit edilemeyen bir kişi ise aranmaya başlanmıştı.

Olaydan kısa süre Ağrı'da yakalanan C.İ. ise İstanbul'a getirilmiş ve tutuklanmıştı.

Olay sırasında firari üçüncü kişi olarak aranan Mehmet V.(23), olaydan 3 yıl sonra Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekiplerinin denetimleri sırasında Aydın V. adına düzenlenmiş sahte kimlikle yakalandı. Dün akşam saatlerinde Küçükçekmece'de bir kahvehanede yakalanarak gözaltına alınan Mehmet V., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. - İSTANBUL

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Üniversiteli gencin 10. Kattan düşme olayında firari zanlı 3 yıl sonra yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici