Son Dakika Haberleri: Sırlarıyla Giden Üniversiteli Hazal Son Veda! Annesi Tabutun Başında Gözyaşlarına Boğuldu

Sırlarıyla Giden Üniversiteli Hazal Son Veda! Annesi Tabutun Başında Gözyaşlarına Boğuldu

11 ay önce

Beşiktaş'ta yaşadığı evin 6'ıncı katından düşerek can veren üniversiteli Hazal'ın cenazesinde duygu dolu anlar yaşandı. Tabutun başındaki acılı anne, ''Güzel kızım, mis kokulum'' diyerek gözyaşı döktü.

Beşiktaş'ta 6. kattan düşerek ölen üniversiteli Hazal Akyürek'in cenaze töreninde gözyaşları adeta sel oldu. Annesi, kardeşi ve arkadaşları tabuta sarılıp Hazal için ağladı. Hazal Akyürek, Kasımpaşa'da toprağa verildi.

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi 2'nci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Hazal Akyürek, Beşiktaş'ta dün 6. kattaki evin penceresinden sır bir şekilde düşerek hayatını kaybetmişti. Bugün Hazal Akyürek için Zincirlikuyu Camii'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Hazal'ın ailesi, yakınları ve üniversite arkadaşları katıldı. Hazal Akyürek'in babası Sayit Akyürek cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

TABUT BAŞINDA GÖZYAŞI DÖKTÜLER

Hazal'ın annesi Özlem Akyürek kızının tabutuna sarılıp "Annem, yavrum, güzel kızım, mis kokulum" diye gözyaşı döktü. Bu anlarda cenazeye katılanlar duygulu anlar yaşadı. Hazal'ın kız kardeşi Zeynep ablasının tabutunun başından biran olsun ayrılmadı. Hazal'ın üniversiteden sınıf arkadaşları da tabut başında gözyaşlarına boğuldu.


Hazal Akyürek

KASIMPAŞA'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Hazal için önce helallik alındı. Sonra da cenaze namazı kılındı. Cenaze namazının ardından da Hazal Akyürek, Kasımpaşa Kulaksız'daki Zindan Arkası Mezarlığı'nda toprağa verildi.


HAZAL'IN ÖLÜMÜ KAYITLARA "ŞÜPHELİ ÖLÜM" OLARAK GEÇTİ

Bilgi Üniversitesi öğrencisi Hazal Akyürek (20), önceki gün üniversiteden arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıktı.

Akyürek, saat 03.45'te Beşiktaş Akatlar Mahallesi Gül Sokak'taki evine geldi. Babaannesiyle birlikte yaşayan genç kız, 15 dakika sonra bilinmeyen bir nedenle 6'ncı kattaki evin yatak odası camından düştü.

Beton zemine çakılan Akyürek hayatını kaybetti. Hazal Akyürek'in ölümü kayıtlara şüpheli ölüm olarak geçti.

Beşiktaş'ta Üniversiteli Genç Kız, Yaşadığı Apartmandan Atlayarak İntihar Etti
Beşiktaş'tan Balkondan Düşen Hazal Akyürek'in Ölmeden Önceki Son Fotoğrafı Ortaya Çıktı


YORUMLAR


Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı Erdoğan'ın "Mutlaka Gidin" Dediği Selçuklu Meydan Mezarlığı Ziyaretçi Akınına Uğruyor

Kocasını Öldüren Kadın, Cezaevine El Sallayarak Gitti