Son Dakika Haberleri: Şöhret Ararken Tacize Uğrayan Üniversitelilerin Katıldığı Yarışmanın Jürisinde Nuri Alço da Varmış

Şöhret Ararken Tacize Uğrayan Üniversitelilerin Katıldığı Yarışmanın Jürisinde Nuri Alço da Varmış

12 ay önce

İki üniversiteli kızın taciz ve şantaja maruz kaldıkları olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Güzellik yarışmasının jürisinde Nuri Alço, Gönül Yazar, Günay Museyava varmış.

Üniversiteli kızların kendilerini taciz ettiği ve fotoğraflarıyla şantaj yaptığı iddiasıyla şikayetçi oldukları güzellik yarışması organizatörünün düzenlediği yarışmanın jürisinde Nuri Alço ve Gönül Yazar gibi isimlerin de olduğu ortaya çıktı. 28 Kasım'da düzenleneceği belirtilen yarışmayla ilgili internet sitesinde sponsorlardan biri olarak Beşiktaş Belediyesi de görülüyor.

ÜNLÜ YAPMA BAHANESİYLE TACİZ İDDİASI

Üniversite öğrencileri E.S ve N.P geçtiğimiz hafta İstanbul Cumhuriyet Başsavcığı'na başvurarak güzellik yarışması organizatörü ve yapımcı F.D adlı kişinin kendilerini taciz ettiğini ve çektiği çıplak fotoğraflarıyla kendilerine şantaj yaptığın iddia etmişti. Şikayetçi olan kızlar F.D'nin bu suçlardan cezalandırılmasını istemişti.

JÜRİDE ÜNLÜ İSİMLER VAR

Kızların şikayetçi olduğu F.D'nin organize ettiği yarışmanın internet sitesindeki detaylarına göre jüride Yeşilçam'ın 'efsane' isimlerinden Nuri Alço, ünlü sanatçı Gönül Yazar ve eski manken Günay Museyeva da var. Yine aynı internet sitesine göre yarışmanın sponsorlarından biri de Beşiktaş Belediyesi. Kızların şikayeti üzerine başlatılan soruşturma devam ediyor. Soruşturma kapsamında kızların şikayetçi olduğu F.D'nin de ifadesi alınacak.

(Kaynak: Milliyet)

Günay:

Gönül Yazar:

Nuri Alço:


YORUMLAR


Yeşilçam'ın Şekerparesi Yaprak Özdemiroğlu Yıllar Sonra Sevgilisiyle Görüntülendi Ara Güler'in Son İsteği Yerine Getirildi

Berkay'a Kafa Atan Arda'ya Bir Şok da Kayınpederinden! Sabri Doğan, Kızı Aslıhan'ı Yanına Aldı