Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı - Son Dakika

Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı

22.02.2021 19:30
Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı, System.String[]

Dünyaca ünlü Fransız elektronik müzik gurubu Daft Punk, 28 yıllık müzik serüvenin ardından yollarını ayırdı. 1993 yılından bu yana birlikte yol alan ikili, ayrılık süreçlerine ilişkin herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Daft Punk adıyla bilinen Dünyaca ünlü Fransız elektronik müzik ikilisi Guy-Manuel de Homem-Christo ve Thomas Bangalte, ayrıldıklarını açıkladı. İkili ayrılıklarına ve bundan sonraki süreçte ne yapacaklarına ilişkin herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı

28 YILDIR BİRLİKTELERDİ

1993 yılında müzik kariyerlerine adım atan Christo ve Bangalte, 1997 yılında çıkardıkları ilk albümleri Homework ile geniş çaplı hayran kitlesi edinmişti. 28 yıldır birlikte elektronik müzik yapan ikilinin, son çıkan albümleri Random Access Memories, son on yılda en çok satan dans müziği albümü olmuştu.

Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı
Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı

Son Dakika Dünya Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Annesi gözleri önünde darbedilen küçük kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım Uyarılar işe yaramıyor! Koronanın durdurulamadığı ilimizde endişelendiren görüntüler İstanbul Sözleşmesi erkekleri mağdur mu ediyor? Son Dakika: Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla, görevinden istifa etti Günlerdir Müge Anlı'da aranan Mervenur Polat'ın korkunç bir şekilde öldüğü ortaya çıktı Ekrem İmamoğlu'nun Pervin Buldan'lı Kadınlar Günü paylaşımına tepki yağıyor Askeri darbeyle karışan Myanmar'la ilgili kan donduran iddia: Gözaltındaki 2 Müslüman vekil işkenceyle öldürüldü Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul'un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda