Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka geldi! İşte yaptıkları paylaşımlar - Son Dakika

Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka geldi! İşte yaptıkları paylaşımlar

14.02.2020 14:23

Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. Selin Ciğerci, kocasıyla dudak dudağa verdiği pozu paylaşırken Okan Kurt da Demet Akalın için akrostiş yazdı.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlü isimler, tüm dünyada büyük bir ilgiyle kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü'nü es geçmedi. Aralarında Selin Ciğerci, Aslı Kızmaz, Hadise ve Sinem Kobal başta olmak üzere pek çok ünlü isim sosyal medya hesapları Instagram'dan aşk dolu paylaşımlar yaptı.

İşte ünlü isimlerin birbirinden romantik Sevgililer Günü paylaşımları...

SELİN CİĞERCİ

"Buraya seninle ilgili ne yazsam yetersiz sen bana verilmiş en güzel hediyesin iyi ki 6 ay peşimde koştun 'Sevgilim ol' diye. Seni çok ama çok seviyorum sen kocaman yürekli aşk kazansın diye savaşan çok güçlü bir adamsın. İyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana kadar hep hayatındayım. Koca yürekli adam Gökhan Çıra. Güzel duyguları olan güzel yorum yapan herkese Allah herkese nasip etsin, kötü kalpli kotu yorum yapanlar çıksın sayfamdan."

OKAN KURT

"Dinmez bu yangını kalbimin

Ebedi sevdaya yakalanmış bedenim

Mahkumu olmuşum gözlerinin

Ecel gelse de son nefeste

Tek söz olacaksın sevgilim!"

DEMET AKALIN

"3 Kasım 2011 elimi tuttu bir daha hiç bırakmadı. Sevgilim, sevgi günümüz kızımızla kutlu olsun"


DEMET ŞENER

"Hep böyle sarıp sarmala beni... Huzurum, mutluluğum, heyecanım, eğlencem, hayat arkadaşım, sonsuz aşkım... Seni çok seviyorum.... Sevgililer günümüz kutlu olsun! Sevgilisi olsun olmasın, içinde sevgi barındıran herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun."

PINAR ALTUĞ ATACAN

"Sevgililer gününüz kutlu olsun. Kayak sonrası dinlenmesi... Atacan'lar..."

CANER ERKİN

"Kadınım. Happy Valentine's Day"

ASLI KIZMAZ

"Bayılırım özel günlere, para tuzaklarına düşmeden tatlı tatlı kutlanması, herkesin hayattan darlandığı anlarda mis gibi geliyor... Sabah uyanınca "happy valentines day koçero!" diye birinin sizi öptüğünü düşünsenize o gün nasıl kötü geçebilir ki. Herkesin aşkına kimsenin karışmadığı, sevenlerin kavuştuğu şahane bir gün olsun!"

HADİSE

"Happy Valentine's Day"

ZEYNEP KIRŞAN

"İlk sevgili olduğumuz zamanlardan bir fotoğrafla selam vermek istedim bugüne... Yıllar geçse de, değişse de aynadaki izimiz, değişmeyen tek şey sana olan eşsiz sevgim. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım, seni çok seviyorum."

SİNEM KOBAL

"My valentine for life (Yaşam için sevgilim)"

Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka geldi! İşte yaptıkları paylaşımlar
Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka geldi! İşte yaptıkları paylaşımlar

Son Dakika Magazin Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşka geldi! İşte yaptıkları paylaşımlar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Muharrem İnce partisinin ilk sloganının 'MAVİ' olduğunu açıkladı Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar'dan Rıdvan Dilmen'e lakaplı gönderme Gündemi değiştirecek iddia: ABD, Rus savaş gemilerini batırmayı planlıyordu Öldü sanılıp morga kaldırılan adam, otopsi yapılırken uyandı Bakan Soylu'dan kontrollü normalleşme talimatı: Denetimlerde teknolojiden yararlanın 5 turisti bıçaklayıp, 1 vatandaşın boğazını kesen saldırgan: Birinin Türk olduğunu bilmiyordum Caner Erkin'in ardından Ozan Tufan'ın kadro dışı kalmasına Avrupa'ya transferi engel oldu