Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu - Son Dakika

Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu

06.09.2019 13:32

Rap müziğinin ünlü ismi Şanışer, 18 rapçiyle bir araya gelerek toplumsal sorunları ele alan 'Susamam' adlı şarkıyı yaptı. Sabaha karşı müzik piyasasına çıkan şarkı, trend listesinde birinci olduktan sonra ünlü isimlerden destek mesajları yağdı.

Asıl adı Sarp Palaur olan Şanışer, 18 rapçiyle bir araya gelerek yaptığı "Susamam" adlı şarkı 24 saat dolmadan, YouTube'da 1 milyon izlemeye ulaştı. Şarkısını sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendiren Şanışer, toplumsal sorunları ele aldı. Şanışer'in yeni şarkısı sosyal medyada da kısa sürede gündem oldu ve binlerce kullanıcı ve ünlü isimler şarkıya övgü yağdırdı.

TOPLUMDAKİ ÇOĞU KONUYU ELE ALDILAR

14 dakika 54 saniye süren şarkıda müzisyenler sırasıyla, Doğa, Kuraklık, Hukuk, Adalet, Türkiye, İstanbul, Eğitim, Sorgulamak, Kadın Hakları, Hayvan Hakları, Gurbet, İntihar, Faşizm, Sokak, Trafik başlıklarıyla ayrılan bölümlerde eleştirilerini seslendiriyorlar.

ÜNLÜ İSİMLER ŞARKIYA EŞLİK ETTİ

Şanışer'e şarkısında Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel ve Kamufle adlı sanatçılar eşlik etti.

Şanışer

TWITTER'DAN BİNLERCE DESTEK GELDİ

Şanışer'in toplum meselelerini işlediği şarkısına ünlü isimlerden de destek gecikmedi. gonca Vuslateri, Celil Nalçakan, Hayko Cepkin gibi isimler Twitter hesaplarından şarkıya destek oldu. Şişli Belediyesi de 'Susamam' isimli şarkının sözlerini paylaştı.

ÖZEL BASILAN TİŞÖRTLERİN GELİRİ KÖY OKULLARINA BAĞIŞLANACAK

Sarp Palaur, daha önce yaptığı açıklamada yeni şarkıyı bir sosyal sorumluluk projesi olarak adlandırmış, 'Susamam' etiketiyle basılan tişörtlerinden satışından elde edilen gelirin köy okullarına bağışlanacağını açıklamıştı.

Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu
Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu

Son Dakika Magazin Ünlü isimler, şarkısında toplumsal sorunları ele alan Şanışer'e destek oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu "Aşı" gündemiyle toplanan Bilim Kurulu toplantısı sona erdi Kastamonu Belediye Başkanı, artan vakalar sonrası uyardı: Rakamlarımız hiç bu kadar yüksek olmamıştı Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Son Dakika: Türkiye'de 2 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 31 bin 923 yeni vaka tespit edildi Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor