Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışlayarak destek oldu - Son Dakika

Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışlayarak destek oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına ünlü isimlerde destek oldu. Şarkıcı Mustafa Ceceli, 50 bin TL bağış yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrası 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kapanyası başlattığını açıklamıştı. Bir çok ünlü sanatçıda kampanya destek verdiklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Önemli bir yardımda bulunan Della Miles, Türklerin yanında olmaya devam edeceğini söylerken, Mustafa Ceceli 50 bin TL bağış yaparken, Haluk Levent'e 30 bin TL bağış yaptığını açıkladı.

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz günlerde başlatılan yardım kampanyasına ünlü isimlerden destek gecikmedi. Kendinlerini evlerinde karantinaya ala ünlü isimler sosyal medya hesaplarından peş peşe destek paylaşımları yaptı.Ünlüler, paylaşımlarında takipçilerinden de destek istedi.

İşte kampanyaya destek olan ünlülerin paylaşımları:

MUSTAFA CECELİ

Mustafa Ceceli, "Arkadaşlar bu kampanyaya gelin hep birlikte destek olalım. Ben de #bizbizeyeteriztürkiyem kampanyasına 50 bin TL bağışta bulunuyorum. Sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle. Fahrettin koca, emekleriniz için minnettarız sayın bakanım" ifadelerini kullandı.

DELLA MİLES

Della Miles, "Haydi Türkiye "Biz bize yeteriz Türkiyem" kampanyasına hep beraber destek verelim. Türkiye'de Muğla Dalyan'daki evimde yaşadığım süre içerisinde her fırsatta Türk halkının yanında olmaya devam edeceğim. Şu an Türkiye dışındayım. Ancak kalbim sizlerle. Beni kendi insanınız gibi görüp içinize aldınız. Türk halkı için yaptığım bu bağış sizin güzel yüreğinizin yanında hiç bir şey ama benimde katkım olsun istedim. Biz Bize Yeteriz Türkiye'm sizi seviyorum, herkesin az ya da çok bu kampanyaya katıda bulunmasını arzu ediyorum" dedi.

HALUK LEVENT

Haluk Levent, "30 bin TL bağışladığını açıklayan Haluk Levent, "Ahbap olarak işimizi iyi yapıyorsak takdir edin, destekleyin ama yaptıklarımızı devlet kurumlarıyla lütfen kıyaslamayın canlarım Kavuşturulmuş eller. Ahbap, sadece STK olarak kendi görevini yapıyor. Bugün sayın Cumhurbaşkanımızın bağış çağrısına Haluk Levent olarak 30 bin TL ile ben de katılıyorum" ifadesini kullandı.

Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışlayarak destek oldu


Son Dakika

Acun Ilıcalı, en büyük pişmanlığının ne olduğunu açıkladı Oyuncu Pelin Ermiş, mini şortlu pozlarıyla yeni imajını gözler önüne serdi Kanal D'deki görevinden istifa eden Buket Aydın, ekranlara döneceği tarihi paylaştı Yasemin Hadivent, kedisine bakacak kimseyi bulamadığı için Kuzey Yıldızı dizisinden ayrıldı İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra yayınlanan Harbiye Konseri Twitter'da gündem oldu Sıkı spor yapan genç oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Cem Yılmaz, ilk kez Serenay Sarıkaya'yla fotoğrafını paylaştı Canlı yayında biyolojik babasını arayan Uğurcan'a Bursa Belediye Başkanı sahip çıktı Taner Tolga Tarlacı, kendisini taklit ettiğini ileri sürdüğü Yasin'e gözdağı verdi: Onu kafes dövüşüne alacağım Dün apar topar ameliyata alınan Fulden Uras takipçilerinden dua istedi Aşk Adası'nın tanınan ismi Anna Vakili, bir parkta genç kızla kavga etti Survivor'un 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Cemal Can ile Danla Bilic şifreli olarak konuştu Senelerdir poz verirken gülümsemeyen Victoria Beckham, ilk kez kahkaha atarken fotoğraf çekti Victoria Beckham, banka tatilini David Beckham'ın fotoğrafını paylaşarak kutladı Survivor'un çekimlerinin yapıldığı Dominik'te yangın çıktı