Ünlü isimlerden Trump'ın Türkiye ile ilgili sözlerine tokat gibi cevap: Isıracak köpek havlamaz - Son Dakika

Ünlü isimlerden Trump'ın Türkiye ile ilgili sözlerine tokat gibi cevap: Isıracak köpek havlamaz

08.10.2019 00:11

ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'yi "Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim." tehdidi üzerine ünlü isimlerden tepki gecikmedi. Birçok ünlü Trump'a sert sözlerle yüklendi. Şarkıcı Işın Karaca konuyla ilgili, "Isıracak köpek havlamaz Donald" ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Trump'ın Türkiye ile ilgili, "Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim." sözlerine ünlü isimlerden sert tepki geldi.

ABD BAŞKANI TRUMP NE DEMİŞTİ?

ABD Başkanı Trump Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Daha önce önemle belirttiğim gibi yine tekrar ediyorum: Eğer Türkiye eşsiz bilgeliğim içinde sınırları aşma olarak değerlendireceğim bir şey yaparsa, daha önce yaptığım gibi Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim. Türkiye Avrupa ve diğerleri ile beraber olmalı bekliyorum." ifadelerini kullanmıştı.

İşte ünlü isimlerden ABD Başkanı Trump'ın o sözlerine tepkiler:

Ünlü isimlerden Trump'ın Türkiye ile ilgili sözlerine tokat gibi cevap: Isıracak köpek havlamaz

Son Dakika Magazin Ünlü isimlerden Trump'ın Türkiye ile ilgili sözlerine tokat gibi cevap: Isıracak köpek havlamaz - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Ünlü modacılar Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal Türkiye'deki şirketlerini kapattı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır