Son Dakika Haberleri: Ünlü Kaleci Kevin Trapp'in Model Sevgilisinden Olay Yaratacak Cinsel İlişki İtirafı

Ünlü Kaleci Kevin Trapp'in Model Sevgilisinden Olay Yaratacak Cinsel İlişki İtirafı

5 gün önce İlandır

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe'nin gündemine gelen ancak Eintracht Frankfurt'a kiralanan Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart, özel hayatlarıyla ilgili "Haftada 4-5 kez sevişiyoruz" açıklamasıyla gündem yarattı.

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe'nin gündemine gelen ancak Eintracht Frankfurt'a kiralanan Kevin Trapp'in model sevgilisi Izabel Goulart'ın açıklamaları yine olay oldu. Güzel model, ilişki hayatına özel yaptığı "Haftada 4-5 kez sevişiyoruz" açıklamasıyla gündem yarattı.

"İŞ HAYATI CİNSEL İLİŞKİMİZİ ETKİLİYOR"

28 yaşındaki file bekçisinin seksi sevgilisi Izabel Goulart'ın son yaptığı açıklamalar ise gündem oldu. 33 yaşındaki Brezlyalı model, yaptığı açıklamada sevgilisinin Paris Saint-Germain'da oynadığı dönemde kötü performansının seks hayatlarını etkilediğini söyledi.

"KEVİN'LE ÇOK SEVİŞİYORUZ"

Goulart, "Kevin ve ben çok sevişiyoruz. Haftada dört veya beş kez... Fakat eğer önemli bir maç oynamışlar ve kaybetmişlerse iç çamaşırlarımla dolaşsam bile o gece cinsel ilişki olmuyor." dedi.


YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Kaan Ayhan İçin 2 Milyon Euro Teklifte Bulundu Fenerbahçe Taraftarının Sevgilisi Amanda Cerny, Türkiye'ye Geliyor

Atiker Konyaspor-Fenerbahçe Maçının Kahramanı Eljif Elmas, Beşiktaş Derbisini Düşünüyor Türkiye'deki İlk Derbisine Çıkacak Olan Loris Karius, Kendine Güveniyor