Son Dakika Haberleri: Ünlü manken Ece Gürsel'den Cesur Paylaşım!

Ünlü manken Ece Gürsel'den Cesur Paylaşım!

6 gün önce İlandır

Manken ve şarkıcı Ece Gürsel'in, Instagram hesabından yaptığı paylaşım bomba etkisi yarattı. Gürsel fotoğrafına, "Önce kendini sev" notunu yazdı.

2017 yılında 'Boş Duvarlar' isimli single ile gündeme gelen Ece Gürsel, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur poz bomba etkisi yarattı. 36 yaşındaki manken ve şarkıcı, instagram hesabından yayınladığı cesur kareye, "Önce kendini sev" notunu yazdı.

"KENDİMİ DAHA SEKSİ VE DAHA DİŞİ HİSSEDİYORUM"

Ece Gürsel, geçtiğimiz yıl verdiği röportajda, "Kendimi hiçbir zaman seksi bulmadım. İnsanlar öyle görmek istediler. Evde pijamalı Ece'yim. 35 yaşından sonra kendimi daha kadın, daha seksi ve dişi hissediyorum. Yeni yeni kendimin farkına varıyorum. Kendimi şimdi daha güzel buluyorum. Şimdi erkeklerin daha çok ilgisini çekiyorum. Önceden bedenime, medyadaki seksi kadına geliyorlardı. Şimdi gerçek Ece'ye geliyorlar" ifadelerini kullanmıştı.
Bademcikleri İltihaplanan Deniz Akkaya, Atina Yolculuğunda Hastaneye Kaldırıldı Ünlü Şarkıcı Murat Boz Sosyal Medya Paylaşımıyla Çok Konuşuldu

Sosyete Kasabı Nusret'in Yeni Videosu Takipçilerini Gülmekten Kırdı Geçirdi Ünlü Oyuncu Nejat İşler'in Tekme Tokat Dayak Yediği İddia Edildi