Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini altını üstüne getirdi - Son Dakika

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini altını üstüne getirdi

13.10.2019 09:29

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz'ün evini altına üstüne getirdi. Göz, sosyal medya hesabından evinin darma dağın olmuş halini paylaşarak sevgilisine, "Yazıklar oldu" notunu düştü.

Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın ve Deniz Seki başta olmak üzere çok sayıda ünlü ismi giydiren ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, iş insanı sevgilisi Gökhan Göz'den ayrıldı. Gülşah Saraçoğlu, eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları eve giderek evin altını üstüne getirdi.

"YAZIKLAR OLSUN"

Gökhan Göz, sosyal medya hesabından, evin videosunu paylaşarak"Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. İşte arkadaşlar her şey ekranda görüldüğü gibi değil bunu bilin istedim durum ortada. Allah'tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım"

"MUTLUYUZ" DEMİŞTİ

Modacı Gülşah Saraçoğlu, iki hafta Gökhan Göz ile birlikte İstMarina AVM'deydi. Bir restoranda yemek yiyen çift, restoran çıkışı "Mutluyuz, çok güzel giden bir ilişkimiz var" demişti.

SOLUĞU FRANSA'DA ALDI

Modacı Gülşah Saraçoğlu ise olayın ardından soluğu Fransa'nın Monaco şehrinde.

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini altını üstüne getirdi

Son Dakika Magazin Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini altını üstüne getirdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar