Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika

Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu

13.01.2012 06:20
Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu, System.String[]

Kadıköy'de Sanatçı Volkan Konak'ın bateristi ve müzisyen Behçet Türkekul yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi 184 numaradaki 5 katlı Kent Apartmanı'ın teras katında oturan Behçet Türkekul'a telefonla ulaşamayan arkadaşları Saat 02.00 sıralarında evine geldi.

Kapıyı açamayan arkadaşları durumu polise ve itfaiye bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ve polisler, bitişikte bulunan dairenin balkonundan eve girdi. Polisler, televizyon karşısında baygın bulduğu Behçet Türkekul için sağlık ekibi istedi.

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Behçet Türkekul'un öldüğünü tesbit etti. Sağlık ekipleri Behçet Türkekul'un kalp krizi sonucu ölmüş olabiliceği üzerinde dururken, kesin ölüm nedeninin yapılan otopsinin ardından belirleneceği bildirildi. Behçet Türkekul'un öldüğünü duyan arkadaşları evine gelerek polislerden bilgi aldı.

Hem solistlik yapabilen hem de bateri çalan Türkekul, 1969 Söke doğumluydu. Behçet Türkekul'un bu zamana kadar Sadun Ersönmez, Ömer Teoman, Cenkhan Toplu, İsmet Akkaya, Murat Ejder, Bora Öztoprak, Cüneyt Çoltu, İsmail Soyberk, Deniz Seki ve Volkan Konak gibi bir çok ismin albümlerinde emeği geçmişti.

Volkan Konak'ın Gözyaşları

Ünlü sanatçı Volkan Konak da ölüm haberi üzerine Behçet Türkekul'un Moda'daki evine geldi. Teras kattaki daire çıkan Konak, yetkililerden bilgi aldı.

Türkekul'un cenazesi, savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin yaptıkları incelemelerin ardından evden çıkartılarak otopsi için Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Cenazenin götürülmesi sırasında sanatçı Volkan Konak'ın gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu
Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu
Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu
Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu
Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu
Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ünlü Müzisyen Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Garry Rodrigues'ten Galatasaray itirafı: Transferin son günü beni istediler Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim TMSF, Ufuk Boru ve Nurkay Makine'yi satışa çıkardı Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 müfettiş yardımcısı alacak Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar