Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Amber Heard: Hem Kadınlarla Hem Erkeklerle Birlikte Oldum

Ünlü Oyuncu Amber Heard: Hem Kadınlarla Hem Erkeklerle Birlikte Oldum

2 gün önce

Cinsel kimliği ve özel hayatı hakkında bir dergiye röportaj veren ünlü oyuncu Amber Heard, hem kadınlarla hem de erkeklerle birlikte olduğunu belirterek "Kimden hoşlanıyorsam onunlayım" dedi.

Amber Heard, Amerikan Allure dergisinin yeni sayısına bir röportaj verdi. Ünlü oyuncu, cinsel kimliği ve özel hayatı hakkında konuştu.

"KİMDEN HOŞLANIYORSAM ONUNLAYIM"

31 yaşındaki oyuncu, daha önce hem kadınlarla hem de erkeklerle birlikte olduğunu ifade etti, fakat kendini biseksüel olarak tanımlamadığını belirterek, "Kendimi hiçbir şekilde tanımlamak ya etiketlemek istemiyorum. Kimden hoşlanıyorsam onunlayım. Bir kadınla da ilişkim oldu. İki seçeneğim vardı: Ya onu bırakacaktım, ya da devam edecektim" dedi.


"HOLLYWOOD'DAKİ HERKES BANA..."

Kendisi için söylenenleri pek dikkate almadığını vurgulayan güzel oyuncu, "Hollywood'daki herkes bana 'Her şeyi çöpe atıyorsun. Bunu kariyerine yapamazsın' dedi. O dönemde, bir filmde  Nicolas Cage'le, diğerinde ise Johnny (Depp) ile başroldeydim. Ben de farklı bir şekilde davranamayacağımı belirterek, 'Beni izleyin' dedim" şeklinde konuştu.


"EŞİTLİK TARTIŞMAYA AÇIK OLMAMALI"

Heard, cinsel kimliğiyle ilgili sorulan soruya " Daha fazla eğitim aldıkça ve doğamızın gerçekleriyle yüzleştikçe, harfler eklemeyi sürdürdük. Bu çok iyi bir kalkandı, fakat şu anda altında eziliyoruz. Etiketlemeye karşı direnmemiz çok önemli. Bana kaç tane harf eklediğinizle ilgilenmiyorum. Sonunda, hepimiz insan olarak okunuyoruz. Eşitlik tartışmaya açık olmamalı. İnsanlara eşit yaklaşıyor musunuz? Sizi bu konuda düşünmeye davet ediyorum" yanıtını verdi.


"Justice League" ve "Aquaman" filmleriyle izleyici karşısına çıkacak olan aktris, ayrıca formunu korumak için günde beş saat egzersiz yaptığını açıkladı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR (2)
  • bir: ulan bunlar işini biliyor iki cinsellikten bahsediliyor bütün haber sitelerinde görünüyorlar bide ülkü sınırları dışına cıkıyor bu karıyı türkiyede kim tanıyorda haberi oluyor burada Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır

Bir Döneme Damga Vuran Aysun Kayacı'dan Geriye Oryantal Dansı Kaldı Davalık Olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik Uzlaşmaya Varmadı
Didem Soydan, Tanıtım İçin Üstsüz Poz Verdi Savaşçı Dizisinde Kılıç Timi Sınır Ötesinde Sıkışıp Kalıyor