Ünlü Oyuncu, Çocuğu Yaşındaki Sevgilisiyle Herkesin İçinde Öpüştü - Son Dakika

Ünlü Oyuncu, Çocuğu Yaşındaki Sevgilisiyle Herkesin İçinde Öpüştü

25.11.2017 15:11

44 yaşındaki Underworld serisinin yıldızı Kate Beckinsale, dolu dizgin aşk yaşadığı 22 yaşındaki sevgilisiyle herkesin içinde çekinmeden öpüştü.

Güzel oyuncu kelimenin tam anlamıyla yarı yaşındaki sevgilisiyle birlikte objektiflere takıldı.

ÖNCE HAYRAN HAYRAN BAKTI, SONRA...

44 yaşındaki bir çocuk annesi oyuncunun, 22 yaşındaki sevgilisi önce onu hayranlıkla izledi; sonra da çevresine aldırmadan öpmeye başladı.

KOCASINDAN GEÇEN YIL BOŞANMIŞTI

Underworld serisinin yıldızı Kate Beckinsale, yarı yaşındaki sevgilisiyle dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Yönetmen kocası Len Wiseman'dan geçen yıl boşanan Beckinsale, bir yıldır genç oyuncu Matt Rife ile flört ediyor.

YAŞ FARKINA ALDIRIŞ ETMİYORLAR

Beckinsale ile Rife, aralarındaki yaş farkına rağmen mutlu bir birliktelik sürdürüyor. Beckinsale, uzun süre birlikte olduğu Michael sheen'den 18 yaşında bir kız çocuğu sahibi oldu. 2004 yılında evlendiği yönetmen Len Wiseman'dan da geçen yıl boşandı.

İkili böyle görüntülendi;

Ünlü Oyuncu, Çocuğu Yaşındaki Sevgilisiyle Herkesin İçinde Öpüştü

Ünlü Oyuncu, Çocuğu Yaşındaki Sevgilisiyle Herkesin İçinde Öpüştü

Ünlü Oyuncu, Çocuğu Yaşındaki Sevgilisiyle Herkesin İçinde Öpüştü

Son Dakika Magazin Ünlü Oyuncu, Çocuğu Yaşındaki Sevgilisiyle Herkesin İçinde Öpüştü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
  • Trabz10: Nude restorant açan bir kültürden bahsediyoruz. Onlarda normal. Bizde de onlara benzeyenler çıkar arada. Kültür yozlaşması!!? Cevap Yaz 2 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Pendik'te metro inşaatında büyük patlama Son Dakika: Pendik'te metro inşaatında büyük patlama ABD'den BM Güvenlik Konseyi'nin Kudüs açıklamasına engel ABD'den BM Güvenlik Konseyi'nin Kudüs açıklamasına engel Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı
Advertisement