Ünlü oyuncu diş tedavisi için Türkiye'yi tercih etti - Son Dakika

Ünlü oyuncu diş tedavisi için Türkiye'yi tercih etti

02.12.2022 14:30
Ünlü oyuncu diş tedavisi için Türkiye'yi tercih etti

Hem sosyal hayatta hem iş hayatında kusursuz bir gülüş insanların ilk izlenimi için büyük önem taşıyor.

Hem sosyal hayatta hem iş hayatında kusursuz bir gülüş insanların ilk izlenimi için büyük önem taşıyor. Türk doktorların başarılı müdahaleleriyle diş bakım ve diş estetiği konusunda yurt dışından da birçok hasta Türkiye'yi tercih ediyor. Son olarak ünlü içerik platformunda yayınlanan, Dubai Bling adlı reality şovunun yıldızı Farhana Bodi diş tedavisi için İstanbul'u tercih edenler arasında yerini aldı.

Türkiye'de tedavi görmek isteyen hasta sayıları gün geçtikçe artıyor. Yurt dışı hastalarının arasında Türkiye'ye tedavi için gelen ünlü isimler de yer alıyor. Ünlü şarkıcı Akon geçtiğimiz aylarda saç ekimi için Türkiye'yi tercih etmişti. Şimdi de dünyada milyonlarca kez izlenen Netflix'in Dubai Bling adlı reality şovunun ünlü yıldızı Farhana Bodi diş tedavisi için İstanbul'u tercih edenler arasında yerini aldı. Türkiye'de diş tedavisine gelen oyuncu, "Türkiye'yi çok seviyorum, buradaki doktorlara çok güveniyorum. Diş tedavim için Türkiye'yi tercih ettim. Dostlarıma ve arkadaşlarıma da Türkiye'de tedavi olmalarını tavsiye edeceğim" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİNİN GETİRİSİ 1 MİLYON 603 BİN 479 DOLAR"

Türkiye'nin ardından dünya çapında da başarılara imza attıklarını dile getiren Diş Hekimi Ömer Ekiz, "Yüzde 100 hasta memnuniyeti odaklı, mesleki etik anlayışımızdan ödün vermeden sadece bilime odaklı kişiye özel sağlık hizmeti veriyoruz. Yabancılar artık sadece fiyat anlamında değil, kaliteli ve iyi sağlık hizmeti almak için ülkemize akın ediyor. Türkiye'deki yabancı hastaların artış göstermesinden dolayı çok mutluyuz. 2022 yılının ilk 3 çeyreğindeki veriler Türkiye'de sağlık turizminin önemli bir sıçrayış yaptığını gösteriyor. Türk hekimleri olarak ülkemize bu katkıyı sağladığımız için çok gururluyuz" dedi.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Binaları depreme karşı güçlendirmenin önemi ve önündeki engeller çalıştayla ele alınacak Binaları depreme karşı güçlendirmenin önemi ve önündeki engeller çalıştayla ele alınacak Binaları depreme karşı güçlendirmenin önemi ve önündeki engeller çalıştayla ele alınacak Binaları depreme karşı güçlendirmenin önemi ve önündeki engeller çalıştayla ele alınacak NORMAL DOĞUMDA BİRİNCİ, 'SUDA DOĞUM'DA İSTANBUL'DA TEK NORMAL DOĞUMDA BİRİNCİ, 'SUDA DOĞUM'DA İSTANBUL'DA TEK

Son Dakika Güncel Ünlü oyuncu diş tedavisi için Türkiye'yi tercih etti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement