Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalma kararı aldı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalma kararı aldı

Yakın zamanda dizilere dönmesi beklenen Fahriye Evcen kararını değiştirdi. Güzel oyuncu, hem koronavirüs salgını hemde oğlu Karan'ı bakıcıya emanet etmek istemediği için bir süre daha dizi tekliflerine sıcak bakmadığını ifade etti.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Fahriye Evcen'den hayranlarını üzecek bir haber geldi. Oğlu Karan'ı bakıcıya emanet etmek istemeyen Evcen, ancak içine sinen bir proje olursa ve kendi şartları kabul edilirse değerlendireceğini söyledi.

KARARINI DEĞİŞTİRDİ

Fahriye Evcen, oğlu Karan'a kendi bakmak istediği için bir süredir herhangi bir dizi veya filmde yer almamıştı. Yakın zamanda dizilere dönmesi beklenen oyuncu, kararını değiştirdi.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalacak

BİR SÜRE DAHA EKRANLARDAN UZAK KALACAK

Evcen hem koronavirüs salgını hem de bu süreçte Karan'ı bakıcıya emanet etmek istememesi üzerine bir süre daha dizi tekliflerine sıcak bakmadığını ifade etti. Evcen ancak içine çok sinen bir proje olur ve kendi şartları kabul edilirse değerlendirecek.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalacak
Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalacak
Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalma kararı aldı

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 23:27

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bir süre daha ekranlardan uzak kalma kararı aldı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (15)
  • Mehmet: Bizim gibi gerizekalılar bunlara bu kadar değer verdiği için, bizler zar zor gecinirken, bu normalde hiçbir işe yaramaz insanlar zenginlik içinde yaşıyorlar. Neymiş ekrandan uzak kalacakmış. Yapma ne olur. Özlemine dayanamayız. Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İstanbul'da döner bıçaklı, masalı ve sandalyeli kavga kamerada Zift yüklü tanker otomobile çarptı, Bolu Dağı ulaşıma kapatıldı Polisin ceza yazıp, maske verdiği kişi, 5 dakika sonra yine maskesiz yakalandı CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu Türkiye'de 5 gün önce yapılan korona aşısından ilk bulgular geldi: Ciddi yan etki yok Yavuz Bingöl, annesinin eski videosunu izlerken gözyaşlarına boğuldu Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı Daniela Ospina, kendisine ihanet etmesine rağmen James Rodriguez'e saygı duyuyor: İlişkimiz mükemmel