Son Dakika Haberleri: Diriliş Ertuğrul'un Ünlü Yıldızı Mahkemeye Zorla Getirilecek

Diriliş Ertuğrul'un Ünlü Yıldızı Mahkemeye Zorla Getirilecek

5 gün önce

Aralarında çok sayıda ünlü isimin bulunduğu 58 kişinin sosyal medya hesaplarının ele geçirilmesine ilişkin 18 sanığın yargılandığı davada, çağrıldığı halde duruşmaya gelmeyen tanık Engin Altan Düzyatan hakkında zorla getirilme kararı çıkarıldı.

Diriliş Ertuğrul'un Ünlü Yıldızı Mahkemeye Zorla Getirilecek, System.String[]

Geçtiğimiz günlerde ünlülerin sosyal medya hesaplarının çalınması nedeniyle dava açılmıştı. Açılan davada 18 sanık yargılanırken, Engin Altan Düzyatan, tanık olarak çağırılmasına rağmen mahkemeye gelmemişti. Mahkeme Engin Altan hakkında zorla getirilme kararı verdi.

ÜNLÜ SANATÇILARIN HESAPLARI ÇALINMIŞTI

AralarındaSezen Aksu, Tamer Karadağlı, Gamze Özçelik, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Neslişah Düzyatan, Taruk Mengüç ve Pınar Altuğ Atacan gibi 50'ye yakın ünlü ismin sosyal medya hesapları çalınmış ve ünlü isimlere şantaj yapılmıştı.


YORUMLAR


Vedat Milor Uyardı: Para Vermişseniz, Dolandırılmışsınız Erkek Çocukları Öpüştürdüğü Görüntülerden Sonra Tutuklanan Fenomen Gaga Bulut'un İlk İfadesi Ortaya Çıktı

2045 Yılından Geldiğini Söyleyen Adam, Kanıt Olarak Bir de Video İzletti Amerikalı Haber Fotoğrafçısı Steve McCurry'den, Hayatını Kaybeden Ara Güler İçin Duygusal Paylaşım