Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Hatice Şendil, Art Arda Paylaştığı Fotoğraflarla Takipçilerine Defile Yaptı

Ünlü Oyuncu Hatice Şendil, Art Arda Paylaştığı Fotoğraflarla Takipçilerine Defile Yaptı

3 ay önce

Ünlü oyuncu Hatice Şendil, sosyal medya hesabından art arda paylaştığı fotoğraflarla takipçilerine adeta defile yaptı. Şendil'in bir takipçisi paylaşıma, "Hatice Hanım tablo gibisiniz." yorumunu yaptı.

Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Hatice Şendil, sosyal medya hesabından art arda paylaştığı fotoğraflarla takipçilerine adeta defile yaptı.

"HATİCE HANIM TABLO GİBİSİNİZ"

Ev haliyle Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflardaki güzelliğiyle dikkat çeken ünlü oyuncu Hatice Şendil'in paylaşımını, takipçileri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Şendil'in bir takipçisi paylaşıma, "Bu ne güzellik Hatice hanım göz kamaştırıyorsunuz" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Hatice hanım tablo gibisiniz" yorumunu yorumunu yazdı.

17 YIL ÖNCEKİ HALİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Hatice Şendil'in 2001 yılında katıldığı güzellik yarışmasında çekilen bu fotoğrafı sosyal medyada olay olmuştu.


YORUMLAR


18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu

Erdoğan'dan, Halkı Sokağa Davet Eden Fatih Portakal'a: Ahlaksıza Bak, Yargı Gereken Cevabı Verecektir