Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, Sinem Gedik ve İntizar'a Destek Verdi

Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, Sinem Gedik ve İntizar'a Destek Verdi

2 ay önce

Güzel oyuncu Hazal Kaya, Mustafa Ceceli'nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve aşk yaşadığı şarkıcı İntizar'a "Çok seviliyorsunuz, lütfen korkmayın" diyerek destek verdi.

Ses sanatçısı Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri ortaya çıktı. Konunun kısa sürede yayılmasının ardından ikiliye tepki ve destek mesajları yağdı. İkiliye destek verenlerden biri de oyuncu Hazal Kaya oldu.

"ÇOK SEVİLİYORSUNUZ, LÜTFEN KORKMAYIN"

"İntizar'ın açıklamasını okuduğumdan beri içim daralıyor...konuyla ilgili yazılanları okudukça çığlık atasım geliyor! Emin olun yalnız değilsiniz,çok seviliyorsunuz ve lütfen korkmayın..." diyerek Sinem Gedik ve İntizar'a destek verdi.

"BEN YIRTIK, EDEPSİZ VE ÇIĞIRTKAN BİR KADIN DEĞİLİM"

Çıkan haberlerin ardından açıklama yapan İntizar şunları söyledi: "İnsanların bedenleri, ruhları, mahremiyetlerine dil uzatılması ahlaksızlık, namuzsuzluk, edepsizlik ve bel altı vurmaktır. Boşanalı 1.5 yıl oldu. Ve eşinden kendi isteyerek boşandı. Bir başkasıyla evlendi. Boşanması ve yeni evliliği sürecinde prestiji, güvenilirliği kamuoyu önünde kayboldu. İstediği çevrelere giremedi.

Şimdi bu konular üzerinden kendini aklamaya çalışıyor. O konular son derece bağımsız konulardır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışamaz! Üstelik kanunlar önünde büyük suç işliyor. Evin içine kamera koyuyor. Eski eşi Sinem Gedik ona dava açtı. Bu süreçte Mustafa'yı sildim, Sinem'e hep destek verdim. Çünkü çok yaralanmıştı ve üzgündü. Bu yüzden intikam almaya çalışıyor. İşte tek derdi bu. Bir adam evladının annesini böyle bir iddiayla zor duruma düşürür mü? Ben yırtık, çirkef, edepsiz, çığırtkan biri değilim. Hiçbir konuda şov yapmam! Olaylar karşısında haksız da olsam hep susar, başımı öne eğerim. Tanıyanlar bilir; Yalnızım, garibanım. Kimseye kötülük etmedim. Arkamda büyük güçler yok. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Lütfen insanlar beni korusun."

Türkiye'nin Konuştuğu İntizar'dan İlk Açıklama: Boşanma Süresinde Sinem'e Destek Oldum

Mustafa Ceceli ve İntizar'ın 3 Yıl Önce Yakın Dost Olduğu Ortaya Çıktı

İntizar'ın Yapımcısı Sosyal Medya Hesabından, Şarkıcı İle Tüm Bağını Kopardığını Duyurdu

Yapımcı Polat Yağcı, İntizar'la Yollarını Kişisel Tercihlerden Dolayı Ayırmadıklarını Açıkladı

Erol Köse, İntizar'ı Eşcinsel Davranışlarından Dolayı Şirketten Kovduğunu Söyledi

Mustafa Ceceli'nin Eski Eşi Sinem Gedikle Yasak Aşk Yaşadığı İddia Edilen İntizar Kimdir?


YORUMLAR


Sahneye Beyaz Lensle Çıkan Rus Şarkıcı, İzleyenleri Önce Şaşırttı Sonra Eğlendirdi Pentagon: Türkiye İlişkilerinde Hiçbir Şekilde Kesinti Yok

Son dakika: Türkeş'in Kabrini Ziyaret Eden Bahçeli'den Erken Seçim Yorumu