Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi - Son Dakika

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi

15.06.2021 22:05

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteriyle milyonların beğenisini kazanan Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar'ın Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan rol arkadaşlarını Instagram'dan takipten çıkardı. Dizdar'ın bu hamlesi kısa süre sonra anlaşıldı. Gürhan Altundaşar'ın yapımdan ayrılması nedeniyle eşinin böyle bir hamleye imza attığı, "kriz çıktı" iddialarını güçlendirdi.

TRT'de ekranlara gelen Masumlar Apartmanı, yayınlanmaya başladığı günden bu yana önemli bir izleyici kitlesi yakaladı. Dizinin en önemli karakterlerinden biri de Gülben rolünü canlandıran Merve Dizdar oldu. Ancak Dizdar'ın adı son günlerde diziyle değil, kocasının Instagram hesabında yaptığı değişiklikle anılıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar'ın Çok Güzel Hareketler 2'deki arkadaşlarıyla kısa süre öncesine kadar iyi anlaşıyor ve karşılıklı takipleşiyordu.

KARŞI HAMLE GECİKMEDİ

Ancak Dizdar'ın geçen günlerde eşinin arkadaşlarını takipten çıkması dikkatli hayranların gözünden kaçmadı. Bu gelişmenin hemen ardından Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin de Dizdar'ı silmesi dikkat çekti.

KRİZ YAŞANDIĞI İDDİASI

Daha sonra Gürhan Altundaşar'ın ÇGH2'den ayrıldığını açıklaması ciddi bir krizin yaşandığı iddialarını gündeme getirdi. Altundaşar ve ekibin basın danışmanı, "Ortada bir sorun yok, zaten ekipte değişiklik olacaktı. Gürhan başka projeler de yapmak istedi" açıklamasını yaptı. Bu arada ekibin üyelerinden Cihat Talay da Çok Güzel Hareketler 2 grubundan ayrıldı.

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

12 yıllık evlilik bitti! Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün boşandı 11:22 12 yıllık evlilik bitti! Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün boşandı Yeni güne düşüşle başlayan dolar, 8,56 seviyelerinden işlem görüyor 11:14 Yeni güne düşüşle başlayan dolar, 8,56 seviyelerinden işlem görüyor Sabri Sarıoğlu'nun eşi, sosyal medyadan Galatasaray'a sitem etti 11:09 Sabri Sarıoğlu'nun eşi, sosyal medyadan Galatasaray'a sitem etti
Rumen şarkıcı Otilia Bruma,cinsel ilişki itirafıyla ülkesinde gündeme oturdu 10:59 Rumen şarkıcı Otilia Bruma,cinsel ilişki itirafıyla ülkesinde gündeme oturdu Bordo-Mavililer'in yıldızı Hamsik'e doğum gününde hediye gelen otomobil ağızları açık bıraktı 10:51 Bordo-Mavililer'in yıldızı Hamsik'e doğum gününde hediye gelen otomobil ağızları açık bıraktı Bir garip olay! Pencerede mahsur kalan hırsız, bina sakinlerine yalvardı 10:28 Bir garip olay! Pencerede mahsur kalan hırsız, bina sakinlerine yalvardı
Nokia 6310 efsanesi modern versiyonu ile geri geldi 09:53 Nokia 6310 efsanesi modern versiyonu ile geri geldi İmamoğlu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a destek vermedi: O tür söylemleri kabul etmiyorum 09:39 İmamoğlu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a destek vermedi: O tür söylemleri kabul etmiyorum
Advertisement