Ünlü Oyuncu Micheal Douglas'a Şok Suçlama: Elini Pantolonuna Sokup Kendini Tatmin Etti - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Micheal Douglas'a Şok Suçlama: Elini Pantolonuna Sokup Kendini Tatmin Etti

20.01.2018 11:06

Hollywood yıldızı Micheal Douglas'ın bir çalışanı herkesi şoke edecek suçlamalarda bulundu. Çalışan, "Elini pantolununa sokup kendini karşımda tatmin etti." diyerek Douglas'ı suçladı.

Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein'ın sistematik cinsel saldırılarını ortaya çıkarmak için başlayan ifşa kampanyasına her gün yeni bir ünlü isim takılıyor. Bu sefer de ünlü oyuncu Micheal Douglas'ın bir çalışanı herkesi dehşete düşürecek suçlamalarda bulundu.

38 YIL SONRA GELEN İTİRAF

Sputnik'te yer alan habere göre, Bu kez 1972 yılında San Fransisko Sokakları dizisiyle ünlenmesinden beri sinemada çok çeşitli rollerde kendisine saygın bir yer edinen Michael Douglas'ın eski bir çalışanı 1980'lerde ünlü aktörün cinsel tacizine uğradığını iddia etti.

"ELLERİNİ PANTOLUNUNDAN İÇERİ SOKUP KENDİNİ TATMİN ETTİ"

Michael Douglas'ın yapımcılık şirketinin New York ofisini bir dönem yönetmiş olan gazeteci-yazar Susan Braudy'nin The Hollywood Reporter'a anlattığı iddialar arasında,. Aktörün karşısına geçerek ellerini pantalonundan içeri sokup kendini tatmin ettiği ve orgazm olduğu da var. Douglas'ın uygunsuz davranışlarının cinsel sohbetlerle başladığı, birlikte rol aldığı Kathleen Turner ile biten ilişkisini anlattığı ve aktrisin vücuduyla ilgili pek çok yorumda bulunduğunu aktaran Braudy, bir gün iş görüşmesi için dairesine gittiğinde olanlardan şöyle söz etti: ''Bir baktım ki, elini fermuarı indirilmiş pantalonundan içeri sokmuş. Dehşet içinde fark ettim ki, cinsel organını ovuşturuyor. Birkaç saniye içinde sesi çatallandı ve bana orgazm olmuş gibi geldi.''

GİZLİ KALMASI İÇİN ANLAŞMA İMZALATTI İDDİASI

Kendisini aşağılanmış hissettiğini söyleyip ''Douglas benden çok daha güç sahibi olduğu için her istediğini yapabileceğini düşünüyordu'' diyen gazeteci-yazar, durumdan başkalarına söz etmesinin ardından Oscar ödüllü aktörün bunların gizli kalmasına yönelik kendisine anlaşma imzalattığını da öne sürdü. Yeni başlayan kampanyalar sayesinde 30 yıl sonra konuşacak cesareti bulduğunu ifade etti.

"TÜMDEN YALAN"

Efsane aktör Kirk Douglas'ın oğlu olan, aktris Catherine Zeta-Jones ile evliliğiyle de medyaya gündem oluşturan 73 yaşındaki Michael Douglas, bu ay başında verdiği bir demeçte adeta önleyici yalanlama yapmıştı.

Ünlü Oyuncu Micheal Douglas'a Şok Suçlama: Elini Pantolonuna Sokup Kendini Tatmin Etti

Son Dakika Magazin Ünlü Oyuncu Micheal Douglas'a Şok Suçlama: Elini Pantolonuna Sokup Kendini Tatmin Etti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki yangında mahalleli, evleri yanmasın diye gözyaşlarıyla dua ettiler Hükümete tepki gösteren milletvekili, kürsüde kolunu kesip kanını akıttı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar