Ünlü Oyuncu Sofia Vergara, Duvaksız Gelin Oldu - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Sofia Vergara, Duvaksız Gelin Oldu

26.11.2015 14:23

Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olan Sofia Vergara, bir süredir birlikte olduğu Joe Manganiello ile sade bir törenle evlendi. Vergara, düğünde duvak takmadı.

ABD'de yayınlandığı süre boyunca izlenme rekorları kıran 'Modern Family' dizisinin yıldızı Sofia Vergara, bir süredir birlikte olduğu Joe Manganiello ile dünya evine girdi.

Dünyanın en çekici kadınlarından biri olarak nitelendirilen 43 yaşındaki Vergara ile True Blood dizisinin oyuncularından Manganiello'nun Florida'daki düğünlerine Hollywood'un ünlüleri de katıldı.

DUVAK TAKMADI

Vergara düğünde Zuhair Murad imzası bir gelinlik giydi. Güzel oyuncu duvak tercih etmedi. Vergara, açık bıraktığı uzun saçlarının bir tarafına taşlı bir toka taktı.

OĞLU DA DÜĞÜNE KATILDI

Düğünde Vergara'nın ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Manolo da annesinin mutluluğunu paylaştı.

Ünlü Oyuncu Sofia Vergara, Duvaksız Gelin Oldu

Son Dakika Magazin Ünlü Oyuncu Sofia Vergara, Duvaksız Gelin Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

PSG, Real Madrid'le sözleşme yenilemeyen Ramos için devreye girecek Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: En az bir yıllık koruma sağlayacak CHP yönetimi disipline vermeyi düşünmediği Muharrem İnce'nin partiden ayrılmasını bekliyor Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Son Dakika: Türkiye'de 13 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 93 kişi vefat etti, 3045 yeni vaka tespit edildi Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti