Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman, Afrika'da İzdiham Yarattı

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman, Afrika'da İzdiham Yarattı

2 yıl önce

'Asla Vazgeçmem' dizisi ile Afrika'da ciddi bir hayran kitlesi edinen Tolgahan Sayışman, Afrika ülkelerinden Angola'da izdihama neden olunca özel timden yardım istendi.

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman, Afrika'da İzdiham Yarattı, System.String[]

'Asla Vazgeçmem'in yayınlandığı Afrika ülkelerinden Angola'yı ziyaret eden Tolgahan Sayışman'ı görmek isteyenler havaalanında izdihama neden oldu. Dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Türk dizileri Afrika'yı da etkisi altına aldı.

HAYRANLARI DAVET ETTİ

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, başrolü Amine Gülşe ile paylaştığı 'Asla Vazgeçmem' ile Afrika'da ciddi bir hayran kitlesi edinen Tolgahan Sayışman, yoğun istek üzerine hayranlarıyla buluşmak için Angola'nın başkenti Luanda'ya gitti.

COŞKUYLA KARŞILANDI

Sayışman, büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Ünlü oyuncuyu görmek ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranları izdihama neden oldu.

ÖZEL TİM DEVREYE GİRDİ

Özel korumalar ve havaalanı polisi yetersiz kalınca özel timden yardım istendi. Sayışman, sevgi gösterileri eşliğinde güçlükle oteline geçti.

Yakışıklı oyuncu zor anlar yaşadı;

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman, Afrika'da İzdiham Yarattı
Haber Yayın Tarihi: 03.04.2018 09:22 

YORUMLAR


Genç kızın hareket halindeki otobüsten düşüp öldüğü olayda dikkat çeken detay! 2 ton ağırlığındaki Sarı Fırtına, sıfır otomobil fiyatına alıcısını bekliyor Yargıtay, mali müşavir cinayetinde karısına ve sevgilisine verilen cezayı bozdu