Ünlü Oyuncudan Çerkezköylü Engellilere Destek - Son Dakika

Ünlü Oyuncudan Çerkezköylü Engellilere Destek

09.02.2015 09:23
Ünlü Oyuncudan Çerkezköylü Engellilere Destek, System.String[]

Sinema ve televizyon oyuncusu Hamit Kaya, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ni ziyaret ederek bir süre önce tanıştığı dernek yöneticileriyle hasret giderdi.

Sinema ve televizyon oyuncusu Hamit Kaya, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi'ni ziyaret ederek bir süre önce tanıştığı dernek yöneticileriyle hasret giderdi.

Televizyonlarda reyting rekorları kıran dizilerde rol alan sinema ve televizyon oyuncusu Hamit Kaya, Çerkezköy'e geldi. Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi yönetim kurulu üyesi Şengül Civan ve Hülya Metin ile İstanbul Sakatlar Derneği'nin etkinliğinde tanıştığını belirten Kaya, 16 yıldır sinema ve televizyon camiasının içerisinde bulunduğunu söyledi.

Kaya, "Çerkezköy'de ki binanızı çok beğendim. Çerkezköy'deki iş adamlarının da engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlı olmalarını istiyorum. 10-16 Mayıs Engelliler haftasında bir etkinlik düzenlediğiniz takdirde sinema dünyasından birçok arkadaşımız ile birlikte etkinliğinize gelip katılabiliriz. Yeter ki davet edilelim" diye konuştu. - TEKİRDAĞ

Ünlü Oyuncudan Çerkezköylü Engellilere Destek
Ünlü Oyuncudan Çerkezköylü Engellilere Destek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ünlü Oyuncudan Çerkezköylü Engellilere Destek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca, müjdeyi verdi: Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı Türkiye, günlük koronavirüs vakalarında dünyada üçüncü sıraya çıktı Emniyet Genel Müdürlüğü, tam karantina tedbirlerini içeren genelgeyi yalanladı Yunanistan, Girit'te ABD ile birlikte S-300 hava savunma sistemini test etti 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor