Ünlü oyuncudan şaşırtan Beren Saat itirafı! - Son Dakika

Ünlü oyuncudan şaşırtan Beren Saat itirafı!

Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında Beren Saat ve Engin Akyürek ile mücadale eden Bengi Öztürk, menajeri Selçuk Kaya'nın Instagram'daki canlı yayınında Beren Saat hakkında açıklamalarda bulundu

Bengi Öztürk, 2003 yılında Türkiye'nin Yıldızları yarışmasına katılmış, Beren Saat ve Engin Akyürek ile mücadele etmişti.

'Küçük Gelin', 'Yalancı Bahar', 'Ege'nin Hamsisi' gibi birçok dizide rol alan Bengi Öztürk menajeri Selçuk Kaya'nın Instagram'daki canlı yayınında çarpıcı açıklamalar yaptı.

"ABLA-KARDEŞ GİBİ OLMUŞTUK"

Bengi Öztürk, "Beren Saat ile o dönem çok iyi anlaşıyorduk. Zaten aynı odada kalıyorduk. Abla-kardeş gibi olmuştuk. Ama yarışma sonrası bir daha görüşemedik. Hayat işte! Engin ile de ne zaman karşılaşsak, kucaklaşırız. Dünya tatlısı muhteşem bir insandır" ifadelerini kullandı.

YARIŞMAYI DÖRDÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞTI

2004'te yayınlanan 'Türkiye'nin Yıldızları' programında yıldızı parlayan diğer isimler ise Beren Saat ve Engin Akyürek olmuştu. Beren Saat kadınlarda ikinci, Engin Akyürek de erkeklerde birinci olmuştu. Aynı yıl yarışmada yer alan Bengi Öztürk ise yarışmayı dördüncü olarak tamamlamıştı.

Kaynak: Snob Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

09:49 Demet Akalın, "Sosyal medyama dokunma" kampanyasına sert çıktı: O zaman kızıma laf etmeyeceksin 09:40 81 ilin atık sularında yapılan korona incelemesine göre Konya'daki yoğunluk İstanbul'dan fazla 09:36 Ankara'da bozkırın ortasında günah şehri! Köylü kadınların şikayeti sonrası fuhuş çetesi çökertildi 09:28 Salda Gölü'nde 1 Ağustos'tan itibaren sigara yasak 09:19 Kanser hastası, kaldığı hastanede 6. kattan atlayarak intihar etti 08:39 Süleyman Soylu devreye girdi, şehidin baba evi sıfırdan yapılacak 08:37 Karın ağrısıyla hastaneye giden çocuğun midesinden 42 adet mıknatıs topu çıktı 08:25 Erdal Beşikçioğlu yıllardır uzun kullandığı saçını ve sakalını yeni projesi için kestirdi 07:34 Survivor'da finale günler kala şampiyon olma hayaline veda eden isim belli oldu 02:27 Erdoğan'ın nikah şahidi olduğu Hamza Gedikoğlu, Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na atandı 01:43 Ayasofya'nın geleceği hakkında kararın çıkacağı gün UNESCO'dan diyalog çağrısı 00:33 Yavru ayıyı vuran ve köpeklerine işkence yaptıran avcı yakalandı 00:20 Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında skandal paylaşımda bulunan Levent Özeren gözaltına alındı 19:47 Galatasaray, Ryan Donk'la 1+1 yıllık anlaşmaya vardı 17:56 Adnan Oktar maske takmadığı için duruşma salonundan çıkarıldı