Ünlü Oyuncular Setten Canlı Yayın Yapacak - Son Dakika

Ünlü Oyuncular Setten Canlı Yayın Yapacak

18.04.2018 18:23
Ünlü Oyuncular Setten Canlı Yayın Yapacak, System.String[]

Ortaks Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Show Tv'nin yeni dizisi "Servet"in setinden yarın canlı yayın yapılacak.

Sevilen oyuncular Yusuf Çim ve Bahar Şahin'le yapılacak olan canlı yayın, yayın günü aynı anda "Servet" dizisinin ve Show TV'nin resmi sosyal medya hesaplarından fan kitlesi ile buluşacak.

Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin'in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.

Servet dizisinin hikayesi ise şöyle:

HERKES KENDİ SERVETİNİ ARAR BU HAYATTA!

Herkesin 'servet' inin peşinde koştuğu şu dünyada, gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye.

Ferah Feza, her yıl 18 yaşını doldurup, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda olan binlerce gençten biriydi. Ancak diğerlerinden önemli bir farkı vardı; kimsesiz değildi. Henüz bilmese de, büyük bir ailesi vardı ve hayalini bile kuramayacağı kadar zengindi.

Can Yiğit 29 yaşındaydı. Tıpkı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmişti. Evlatlık gibi büyümüş olsa da; ülke çapında önemli bir iş adamının kanatları altında, onun oğlundan farksız, her istediğini yapabilecek güçteydi. Bu yaşta kimsenin kolay sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahipti ve bu büyük aileyi yönetiyordu.

Fettah Holdingin sahibi Kudret Fettah'ın talimatıyla, asıl kimliğini bilmediği Ferah'a hakkı olan serveti vermek için yola çıktığında, bu yolun; hem Ferah'ın, hem de kendisinin sınavı olacağını bilmiyordu. Paylaşılamayan dev bir servet kavgasının ortasında kaldılar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçecekler, Can, Ferah için kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar ileri gidecek; her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için, saf aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavga servet peşinde koşan herkesi içine çekecek, temiz kalmayı başaranlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.

Ünlü Oyuncular Setten Canlı Yayın Yapacak

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ünlü Oyuncular Setten Canlı Yayın Yapacak - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kendini din alimi olarak tanıtarak, kadınları cinsel ilişkiye zorladı! Kayda aldığı görüntülerle şantaj yapmış 14:09 Kendini din alimi olarak tanıtarak, kadınları cinsel ilişkiye zorladı! Kayda aldığı görüntülerle şantaj yapmış Balotelli, gündem olan gol sevincini ilk kez anlattı! Her şeyi önceden düşünmüş 14:06 Balotelli, gündem olan gol sevincini ilk kez anlattı! Her şeyi önceden düşünmüş Çocuklarının babası Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, aylar sonra ilk kez görüntüledi 14:02 Çocuklarının babası Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, aylar sonra ilk kez görüntüledi
Taliban'ın radarına 21 bin saf altından oluşan ünlü Baktriya hazinesi girdi! Her yerde onu arıyorlar 13:55 Taliban'ın radarına 21 bin saf altından oluşan ünlü Baktriya hazinesi girdi! Her yerde onu arıyorlar BDDK'dan Inveo Yatırım Bankası AŞ'nin kurulmasına izin çıktı 12:53 BDDK'dan Inveo Yatırım Bankası AŞ'nin kurulmasına izin çıktı Yangın söndürme bombası geliştirdi! İsviçre, Japonya, Suudi Arabistan ve Kanada'dan gelen teklifleri reddetti 12:43 Yangın söndürme bombası geliştirdi! İsviçre, Japonya, Suudi Arabistan ve Kanada'dan gelen teklifleri reddetti
5 saat boyunca rehin tutulup boğazı kesilen usta, kurtuluş anını anlattı: Takla atmasaydım her şey bitmişti 11:27 5 saat boyunca rehin tutulup boğazı kesilen usta, kurtuluş anını anlattı: Takla atmasaydım her şey bitmişti Jeofizik Uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, 10:47 Jeofizik Uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, "Türkiye'deki 13 yanardağ aktif olabilir mi?" sorusunu cevapladı: Ege'deki volkanlar için durum tehlikeli
Advertisement