Ünlü oyuncunun başı sapığıyla dertte! - Son Dakika

Ünlü oyuncunun başı sapığıyla dertte!

31.08.2020 14:54
Ünlü oyuncunun başı sapığıyla dertte!, System.String[]

Bir dönem 'Şevkat Yerimdar dizisinde' izlediğimiz Semra Güzel'in (32) başı bu aralar telefon ve sosyal medya üzerinden kendisini rahatsız eden bir sapıkla dertte

'Hayran' adı altında sürekli kendisini rahatsız eden ve telefondan ahlaksız konuşmalar yapmaya çalışan kişiyi Semra Güzel savcılığa şikayet etti.

Yaşadığı bu taciz olayıyla ilgili olarak bir de kamuoyu açıklamasında bulunan Semra Güzel, şu ifadeleri kullandı:

'CİDDİ BİR AKIL TUTULMASI'

*Beni bu olaylara maruz bırakan kişi şahsımı tanımayan biri sanırım. Şahsımı geçtim ailemi de tanımıyor anlaşılan. Çünkü ailemi tanıyan insanın bu tür rahatsızlıklar vermesi, ciddi bir akıl tutulması yaşadığı anlamına gelmektedir.

*Kaldı ki kimsesi olmayan birine de bu şekilde bir şey yapmaya kimsenin hakkı yok hayranlık adı altında rahatsızlıkları, tehditleri, ahlaksızlıkları bitmedi.

'KORKARAK YAŞAYACAK HALİMİZ YOK'

* Türkiye Cumhuriyeti başsavcılığı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü gibi adli merciiler vasıtası ve avukatım aracılığı ile yakinen takipte olduğumuzu belirtmek isterim.

*Maalesef oluyor böyle şeyler diyerek ve korkarak yaşayacak halimiz yok. İnsan tabii ki kaygılanabilir fakat bir kadın olarak daha güçlü yaşamalıyız hayatı korkarak değil.

'GAYET SABIRLI BİR İNSANIM'

*Kadın olarak, özellikle şiddet mağduru kadınların bir nebze sesi olabilmek adına söylemek isterim ki; İyiyim ve korkmuyorum, bizler hür, hakkını savunan güçlü kadınlar olmalıyız. Ben gayet sabırlı bir insanım ve sabrediyorum. Böyle sapık ve hasta zihniyetlerin toplumdan bir şekilde soyutlanması konusunda sürdürdüğüm mücadelemin arkasındayım.

Ünlü oyuncunun başı sapığıyla dertte!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncunun başı sapığıyla dertte! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Suikast girişimi iddiaları sonrası İmamoğlu zırhlı makam aracı kullanmaya başladı