Ünlü Piyano Virtüözü Avrupa Yakası'nda Müzikseverlerle Buluşuyor - Son Dakika

Ünlü Piyano Virtüözü Avrupa Yakası'nda Müzikseverlerle Buluşuyor

08.05.2019 15:47
Ünlü Piyano Virtüözü Avrupa Yakası'nda Müzikseverlerle Buluşuyor, System.String[]

Ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil eden piyano virtüözü Şevki Karayel, İstanbul Filarmoni Derneği aracılığıyla Avrupa Yakası'nda sanatseverlerle bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü piyanist Şevki Karayel, 11 Mayıs Cumartesi günü, saat 17.00'de, Aynalıgeçit Konser Salonu'nda gerçekleşecek olan konserinde büyük bir müzik şölenine imza atacak.

İstanbul Filarmoni Derneği'nin 2018-2019 sezonunun Avrupa Yakası'ndaki son konserini yapacak olan Şevki Karayel, resitalde Ludwig van Beethoven, Franz Schubert ve Robert Schumann'ın piyano için sonatlarına ve solo eserlerine yer verecek.

Ünlü Piyano Virtüözü Avrupa Yakası'nda Müzikseverlerle Buluşuyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ünlü Piyano Virtüözü Avrupa Yakası'nda Müzikseverlerle Buluşuyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Son Dakika! Batman ve Diyarbakır'da 'Yıldırım-14 Zori Operasyonu' başlatıldı Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı